Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 25 Января 2021    08:33:17
Головна » Публікації » Інтернет

Конкурс відеосюжетів для підлітків "Агенти громадської безпеки"


Конкурс відеосюжетів для підлітків "Агенти громадської безпеки"
Команда Сучасного Формату анонсує новий конкурс, в якому запрошує взяти участь нашу активну молодь (від 14 до 18 років).

Ідея проста й цікава

  • мати бажання зробити свою громаду більш безпечною
  • обрати проблему або декілька
  • зняти про це відеосюжет (любительська зйомка)
  • як висновок запропонувати шляхи вирішення цих проблем
  • надіслати готове відео нам.

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати учасника та заохочувальні подарунки від організаторів. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

Маєш свій оригінальний погляд на розвиток нашого суспільства? Прагнеш його змінювати на краще? Стань агентом громадської безпеки!


Це не просто конкурс, а реальний шанс звернути увагу суспільства на старі й нові проблеми, побачити і показати їх під новим кутом і запропонувати рішення!

Сьогодні шанс змінювати світ є в кожного з нас! І почати варто з безпекових питань своєї громади. Наше майбутнє ми будуємо кожного дня, кожної хвилини, а наші дії та активності, наче цеглинки... і тільки від нас залежить якість нашого життя і нам вирішувати, яке воно буде!

Відчуття безпеки - одна з базових потреб людини. Ми на підсвідомому рівні прагнемо перебувати в середовищі, в якому зможемо дотримуватися можливості успішного фізичного і психічного функціонування, де будь які загрози повинні швидко попереджуватися.

Прагнучи до захищеності в суспільстві, мало очікувати, що хтось організує її для нас на всі сто. Ми й самі повинні брати участь в тому, щоб створювати навколо себе здоровий та безпечний простір.

Переходь на сайт Сучасного Формату, ознайомся з ідеєю та правилами, заповнюй анкету та розпочни вже сьогодні!

Організатор конкурсу - НУО “Сучасний Формат” в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

24 Ноября 2020 214
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: