Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 22-04-2021    14:35:00
Головна » Публікації » Інтернет

Сучасний вид запрошень на весілля


Сучасний вид запрошень на весілля
Весілля – важливий день в житті кожної закоханої пари, тому до всіх дрібниць потрібно ставитися уважно, адже саме вони створюють незабутню атмосферу великого свята. Весільні запрошення – перша листівка, яку побачать ваші гості та дізнаються головну інформацію відносно святково заходу. Сучасні технології дають можливість створювати не лише стандартну інформаційну листівку, а справжній витвір мистецтва.

Сучасний вид запрошень на весілля

Гарним тоном по етикету вважається особисте оповіщення гостей або надсилання листівок поштою. Окрім символічного характеру, запрошення можуть передати важливу інформацію про майбутнє свято, а саме:

  • Дата та час святкування;
  • Адреса РАГСу та ресторану;
  • Нюанси дрес-коду;
  • Стилістику заходу;
  • Побажання.


Якщо пара обирає більш стриманий варіант листівок правильної форми та з традиційним обробленням, то це свідчить про класичне весілля. Якщо закохані вірішили створити справжній креативний захід, то обов'язково інформація про це буде викладена в тексті чи в зображені. Особливим попитом у 2020 користуються оригінальні запрошення, які складаються в класичні білі конверти, футляри-коробки чи з елементами штучного пір'я.

Як обрати весільне запрошення

В момент вибору необхідно спиратися на декілько факторів: бюджет, кольорова гама, стилістика та тематика весілля. Окрім кольорової гами, існує велике розмаїття форм та текстур листівки:

  • Прямокутні, овальні, у вигляді серці чи сувій;
  • Паперові, картонні, дерев'яні, пластикові та навіть скляні;
  • З додатковим декором (мережево, вишивка, камінці та дзеркальця).


Частіше за все, текст в запрошені друкований, але деякі пари надають перевагу рукописному варіанту, тому такі листівки також існують та мають попит.

Інтернет-магазин «EventCards» щодня дарує закоханим парам святковий настрій та вражає різноманіттям форм та стилів весільних запрошень. Окрім листівок в «EventCards» можна придбати ще багато весільних аксесуарів: бокали, монограми, свічки, скриньки для грошей, бонбоньєрки, книги побажань та багато іншого. Крім того, магазин має власне виробництво та поліграфію, тому ваше запрошення та декор будуть оригінальними та казковими, не дивлячись на бюджет.

«EventCards» створює запрошення для закоханних по всій Україні, період друку займає від 2 до 7 днів в залежності від кількості та формату, а доставка відбувається за допомогою поштового сервісу. 


12-11-2020 268
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: