Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 05 Декабря 2020    07:46:56
Головна » Публікації » Інтернет

Захист житла. Як убезпечити свій будинок від крадіжок?


Захист житла. Як убезпечити свій будинок від крадіжок?
На сьогоднішній день постає чимала проблема із квартирними крадіжками. Крадуть як в малих розмірах, так і цілі офіси.  Особливик пік крадіжок можна спостерігати влітку, коли власники їдуть відпочивати, ще у святкові дні, коли люди йдуть на різні ярмарки, концерти, виступи і т.д. Мешканцям квартир та будинків надається низка порад, щоб убезпечити свою оселю. Перечислимо основний захист точок входу до житла.

Двері

Будівлю слід почати зміцнювати, встановлюючи надійні двері. Немає необхідності купувати дешеві товари, в які легко вибити. Хороший захист входу забезпечать суцільнометалеві двері, які дуже важко пошкодити. Вони повинні відкриватися назовні, а не всередину приміщення. Між полотном і дверним косяком не повинно бути зазорів, в які можна вставити сторонні предмети.

Грати на вікна

Проникнення через вікно досить поширений спосіб. Зловмисники розбивають, зламують або знімають віконну раму, що дозволяє їм без проблем потрапити в будинок. Тому захист вікон також важливий, особливо якщо Ви мешкаєте не вище третього поверху. Економити на засобах захисту не можна. Досвідчені «ведмежатники» навчилися зламувати навіть пластикові вікна з захистом від злому і решітки на лоджіях. Потрібно розуміти, що немає нічого важливішого за власну безпеку.

Бронювання склом або плівкою

Бронювання склом і плівкою дозволяє зберегти естетичний вигляд Вашої оселі. Наявність захисту непомітна, а ступінь надійності дуже висока, розбити таке скло не можна навіть сокирою. Більш того можна вибрати дзеркальну плівку, яка не дасть розглядати обстановку всередині будинку. Однак, за таке рішення потрібно віддати значну суму грошей.

Встановлення сигналізації

Якщо Ви серйозно задумалися про те, як захиститися від злому, то установка сигналізації на вікна та вхідні двері буде одним з найнадійніших варіантів. Сигналізація підключається і контролюється на пульті охоронної організації. У разі необхідності оперативна група виїжджає за сигналом тривоги і вживає всіх необхідних дій. Здесь Ви можете замовити послуги надійної охоронної фірми, котра забезпечить весь спектр охоронних послуг. Для забезпечення повної безпеки всередині будинку встановлюються датчики руху, які контролюють ситуацію в будинку. Якщо вони спрацьовують, то сигнал відразу ж надходить в охоронну організацію.

IP камера

Сучасним видом стеження за власним майном є установка IP камери. З її допомогою можна і слухати і дивитись, що відбувається всередині будинку. Така камера має двосторонній зв'язок. Додатково встановлюється датчик руху, при спрацьовуванні котрого камера робить знімок і відправляє його власнику. Працює такий пристрій лише через інтернет.

Відеовічко

Досить зручним видом захисту житла виступає відеовічко. Воно являє собою панель, яка кріпитися на внутрішній стороні дверей, камеру і датчик руху. Візуально його не відрізнити від стандартного дверного вічка, але можливостей у нього більше. Воно записує площу перед вхідними дверима, як тільки спрацьовує датчик руху. У прилад вбудована карта пам'яті, яка зберігає відео.

Перевагою такого захисту є можливість фіксувати зовнішній вигляд зловмисника і допомогти представникам правоохоронних органів знайти його за описом.

Використовуйте камеру відеоспостереження

Ви отримаєте повне уявлення про те, що відбувається у вашому домі і навіть за його межами. Поворотною камерою можна керувати дистанційно, змінюючи кут огляду. Камера може автоматично зафіксувати рух і повідомити вас через мобільний додаток. Крім цього можна налякати злодюжок через вбудований в камеру динамік. Але навіть якщо злочинцям вдасться пробратися в будинок, непокараними вони вже не підуть. Відзняте відео зберігається в хмарному сервісі, тому вилучити докази у злодіїв ніяк не вийде. Але не спокушайтеся, камеру можна закрити, а на обличчя одягнути маски. Тому відразу телефонуйте в поліцію.

Використовуючи дані поради можна убезпечити свою оселю від небажаних гостей.

Автор Любов Омельчук

27 Октября 2020 136
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: