Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 06 Грудня 2019    05:42:53
Головна » Публікації » Інтернет

Подарунки на 8 березня. Обираємо парфуми для коханих жінок


Подарунки на 8 березня. Обираємо парфуми для коханих жінок
Зовсім скоро на чоловіків чекає невеличкий стрес- обрати для своєї дами подарунок на 8 березня. З настанням весни приходить загострення кохання, тому хочеться щось приготувати цікаве та корисне. Звичайно на допомогу вам прийдуть квіти, а особливо тюльпани. Також кожна дівчина буде в захваті від: підсніжників, пролісків, ірисів, конвалії, нарцисів, та ще багато різних весняних квітів. Адже це перші квіти, які приходять із весною, вони наповнені своєрідним пробудженням.

Але головним подарунком має бути щось цікаве. Та, навіть не потрібно занурюватися у статистику, і ми можемо бачити, що найчастіше чоловіки дарують парфуми. Це досить відповідальний крок, адже який запах ти обереш, так буде пахнути твоя дівчина. 

Парфуми – це один із найкращих та найприємніших подарунків для жінок. Але в кожної жінки є свої особисті вподобання, тому обрати на подарунок парфуми досить важко, але можливо. Існують таки види парфумерії: парфум ів сен лоран, туалетна вода, одеколон та парфумована вода. Всі вони розрізняються вмістом ефірних олій. Ефірна олія– це сушім органічних речовин, які виробляються рослинами та надають їй запаху. 

Одним із важливих критерій при воборі парфумів є вік. Для молодих дівчат підійдуть легкі та ніжні запахи квітів, також солодкі аромати фруктів, які будуть підкреслювати їх жіночність та витонченість. У віці 30 років жінкам підійдуть аромати, що підкреслюють їх природній запах, оптимальним вибором стане парфум з нотками мускусу та ірису. 

Жінки після 45 років віддають перевагу насиченим та стійким запахам троянд, сандалового дерева та моху. Для того щоб вибрати вдалий парфум слід зайти в магазин парфумерії та продавець консультант зможе допомогти підібрати саме те що буде подобатися вам та вашим коханим жінкам. 

Якщо ви взагалі не розумієтеся на парфумерії можна придбати подарунковий сертифікат на зручну для вас суму, щоб ваша жінка сама обрала те що їй подобається. Тому вибирайте для себе більш зручні способи виробу подарунка.

Радуйте своїх жінок, даруйте квіти, робіть приємні сюрпризи, нехай вони відчувають себе потрібними.

Автор: Юлія Поруцька

28 Лютого 2019 592
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: