Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 25 Серпня 2019    18:52:38
Головна » Публікації » Інтернет

Купуємо постільну білизну для всієї родини


Купуємо постільну білизну для всієї родини
Вибір і придбання гарної постільної білизни для сім'ї можна вважати важливою частиною будь-якого побуту. Якість постільної білизни у великій мірі впливає на сон і відпочинок, а значить і здоров'я всіх членів родини. Купувати постыльну білизну краще всього у спеціалізованих магазинах, наприклад soncotton.com.ua

Самою недорогою постільною білизною може виявитися КПБ зі звичайної бязі. Така тканина має досить низьку щільність плетіння, оскільки виготовляється з товстих, але відносно рідких бавовняних ниток. Проте термін служби бязі відносно високий - більше одного року при щоденному використанні. Але якщо в сім'ї важливо завжди мати свіжу постільна білизна, є сенс придбати відразу декілька комплектів постільної білизни з бязі. У цьому випадку вони просто не будуть встигати зношуватися.

Варіант із ситцю, сьогодні можна не розглядати, оскільки КПБ з нього практично не виробляють. Але якщо вам такий комплект все таки попадеться, то майте на увазі, термін його служби недовгий - близько одного року. Проте ситець часто купують родини, які хочуть заощадити.

Коли важливо купити постільну білизну з бавовни, яка буде відрізнятися підвищеною зносостійкістю, своєчасно зверніть увагу на сатин. Постільна білизна з нього винятково міцна, оскільки виготовляється з сильно скручених ниток подвійного плетення. Сатин здатний витримати більше 300 прань в машині автоматі. Якщо брати до уваги те, що сатин на дотик володіє відмінною шовковистістю (зовні він нагадує натуральний шовк ), то стає зрозуміло, чому більшість господинь старається для власної сім'ї купити постільну білизну з сатину.

Але будь-яке бавовняна білизна має властивість зношуватися, рано чи пізно. Якщо важливо придбати дуже міцну і невимогливу у догляді постільну білизна, зверніть увагу на тканину з синтетичними домішками, наприклад ту, в яку виробники додають лавсан. Зрештою вона не мнеться і володіє високою зносостійкістю, а коштує відносно дешево. Така тканина ідеальна для використання час від часу, наприклад на дачі.

Для літа хорошим вирішенням може стати придбання натуральної шовкової постільної білизни, здавна відому тим, що тільки вона здатна приємно холодити тіло. У короткі і спекотні літні ночі, шовк може виявитися найбільш вдалим рішенням.

Але висока вартість постільної білизни з шовку, яку здатні подужати далеко не всі сім'ї, є його основним недоліком. Компромісом стане покупка постільної білизни з натурального льону. Льон чудово вбирає вологу, а значить і піт, пропускає повітря, коштує набагато менше натурального шовку. Єдиний недолік білизни з льону - це підвищена чутливість до зминання. Але для такого якісного матеріалу, як натуральний льон, цей недолік не можна вважати серйозним.

22 Лютого 2019 400
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: