Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 14 Грудня 2019    18:08:11
Головна » Публікації » Інтернет

Музика що немає меж


Музика що немає меж
Чи замислювались Ви коли-небудь над тим, що являє собою музика?  Вона може надавати сенсу речам. Ті самі події можна сприймати по різному, коли в їх зміст вплітається музика. Музика говорить з людиною «безпосередньою мовою душі», хвилює людину, викликає багато емоцій. 

Житомирщина – колиска талантів, що дала життя відомим на всю Україну музикантам, які творять історію нашого міста.
 
Одним з таких є Валерій Харчишин – український рок-музикант, лідер рок-гурту «Друга Ріка». Валерій народився у селищі Любар на Житомирщині. По закінченню школи, вступає до Житомирського училища культури та мистецтв імені Огієнка, та пізніше створює гурт «Друга Ріка».

За роки існування група «Друга Ріка» набула статусу однієї із найуспішніших на українській сцені. Якісна музика на студійних записах та в кліпах, що не зникають з екранів ТВ, та справжній рок-н-рольний драйв на концертах, дозволяють їм впевнено утримувати цю позицію.

Ірина Шинкарук – українська співачка, заслужена артистка України. Вона є переможницею багатьох всеукраїнських і міжнародних естрадних фестивалів та конкурсів. Концертну діяльність розпочала з семирічного віку в дуеті з батьком – Володимиром Шинкаруком. Її пісні лунали у всьому світі. Виступала в США, Росії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Франції, Німеччині, Кубі, Греції, Лівії, Андоррі.

Артем Кондратюк – український співак, переможець всеукраїнських конкурсів. З дитинства мріяв співати, а коли підріс його мрія збулась. Володар красивого тембру голосу – драматичного баса-баритона. На його рахунку знято більше чотирьох кліпів до його власних пісень. Веде активну концертну діяльність по всій Україні. Пише свої вірші і музику.

Ось так, ці обдаровані люди доводять, що у музики немає меж, а Житомирщина багата на таланти!

Автор: Катерина Косякевич

22 Лютого 2019 474
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: