Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    06:56:04
Головна » Публікації » Інтернет

Коралове намисто - прикраса що завжди у моді


Коралове намисто - прикраса що завжди у моді

Коралове намисто – це модна прикраса, яке додає людині впевненості, сміливості. Езотерично вважається, що це енергетично сильна прикраса. Воно здатне підвищити рівень пристрасності, підштовхнути людину на вчинення нових справ, розвивати свої хобі та захоплення. Корали завжди в моді, а сьогодні є неперевершений вибір коралів, тому важливо знати, які обрати й з чим правильно їх поєднувати.

Властивості коралів

Корал являє собою унікальний мінерал, який добувають з морського дна. З давніх часів відзначають магічні й цілющі властивості даного мінералу. Вважалося, що він відлякує злих духів, дає любов, красу і здоров'я, а також зміцнює відносини. Цей камінь допомагає поліпшити роботу нервової системи, позбутися втоми та перемогти безсоння.

Кому потрібні корали

Коралове намисто рекомендовано носити тим людям, які хочуть стати більш творчими та посилити уяву. Червоні корали додають жінці пристрасті, але одночасно підвищується емоційність. яскраву прикрасу найкраще носити вагітним жінкам. Вважається, що камінь оберігає майбутню дитину від пристріту і будь-яких негативних впливів. Також корал є каменем, який береже моряків і мандрівників, допомагає знайти дорогу додому, познайомитися з новими людьми та обійти можливі неприємності. Намисто з коралів носять люди різного віку. Через те, що є великий вибір кольорів і форм, то можна підібрати саме ту прикрасу, яке підійде конкретній людині.

З чим носити

Коралове намисто є незвичайною прикрасою, яке привертає до себе багато уваги. Можна його носити як у повсякденному житті і як аксесуар на будь-яке свято. Намисто неяскравого кольору можна носити з іншими яскравими аксесуарами, а корали яскравих кольорів краще доповнити непомітними прикрасами. Також варто правильно підібрати одяг і інші аксесуари по стилю і кольору. Наприклад, якщо намисто інкрустоване золотистим металом, то сережки та кільця теж повинні бути такими ж. Слід остерігатися об'ємних деталей в образі. Наприклад, досить прикрасити сумочку кораловими елементами. З коралами поєднуються інші камені, наприклад, перли й бірюза.

З яким одягом носити корали:

  • краще уникати поєднання з шовком і вовною, оскільки це може ускладнити образ;
  • при носінні бус з коралів виріз повинен бути досить великим, щоб прикраса не торкалася тканини;
  • поєднувати найкраще з натуральними тканинами, так корал є природним матеріалом.


При покупці коралового намиста варто звернути на їх стиль і колір. Натуральний корал має дуже яскравий відтінок, допускається плавний перехід між відтінками. Також коралі, зроблені з натурального мінералу, є матовими. Після їх обробки може бути невеликий блиск, але не скляний.


01 Сентября 2020 118
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: