Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 02 Октября 2020    01:52:01
Головна » Публікації » Інтернет

Тренди дизайну інтер’єру 2020: як має виглядати сучасна квартира житомирянина


Тренди дизайну інтер’єру 2020: як має виглядати сучасна квартира житомирянина

Кожен житель Житомиру мріє про затишну, простору й сучасну квартиру. На щастя, майже всі тренди 2020 року направлені на створення затишних умов, сприятливої атмосфери для відпочинку, розваг, повсякденної діяльності. Особлива увага привертається всьому екологічному, натуральному.

Щоб точно знати, як має виглядати сучасна квартира, ми розповімо про основні тренди дизайну цього року.

Найголовніше — екологічність

Людям, які живуть в містах, часто не вистачає природної естетики, тому в дизайні поширено використовуються натуральні елементи: стіни, замість шпалер, прикрашають камінням і бамбуковим полотном; замість масивних меблів обирають легкі садові; залишаються в топі й живі рослини. Особливої популярності останнім часом набув мох, який висаджують по стінах, створюючи справжній оазис.

Вінтаж і ручна робота

Модним трендом 2020 року є меблі з елементами ручної роботи. Багато хто з виробників відходить від помпезності, масивності та тяжіє до унікальності. Популярними стають меблі періоду 30-70 років минулого століття.

Темні кольори

Кольорова палітра стає темнішою. Найбільш популярними стають:

  • Болотно-зелені кольори. Густий зелений створює натуральну, спокійну обстановку. Через свою універсальність підходить для будь-якого приміщення у квартирі.

  • Глибокий синій. Цей колір теж поєднує нас із природою. Він наближає до неба і моря, створюючи спокій і тишу.

  • Відтінок чорної смородини. Цей колір чудово використовувати як основний, так і комбінуючи його з іншими. Найкраще він виглядає в інтер'єрі кухні й ванної кімнати. Він обволікає і розслаблює.


Трендова альтернатива шпалерам

Чудова заміна шпалерам — природне каміння, дерево чи навіть плитка для стін. Головне, щоб матеріал був виготовлений з натуральних компонентів, не виділяв шкідливих і токсичних речовин.

Мікс стилів

Сучасний інтер'єр часто будується на змішуванні стилів, але ж треба все зробити таким чином, щоб він не виглядав як випадковий набір речей, все має гармоніювати й взаємодіяти між собою. Головне — це знайти правильне поєднання кольорів. Наприклад, синій чудово взаємодіє із помаранчевим і білим, жовтий краще поєднувати із нейтральними тонами, а глибокий зелений працює у комбінації із червоним. Використовуйте правило "80/20". Для того, щоб взаємодія двох стилів була виграшною, 80% меблі має бути в одному стилі, а 20% — в іншому.

Все повинно бути Smart

Вмістити все, що необхідно для життя, в мінімум квадратних метрів — це справжнє мистецтво. Створюючи дизайн smart-квартири, треба згадати, що світлі кольори стін і стелі, дзеркала та прозорі поверхні візуально збільшують простір. Основа такого дизайну — smart-меблі, які є багатофункціональними й мобільними. Наприклад, зберегти простір можна, використавши підвісну спальню, диван - ліжко - шафу або рухому стіну в поєднанні з відкидним ліжком. Застосуйте трохи фантазії та логіки — і маленький дім перетвориться на квартиру мрії.


27 Августа 2020 168
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: