Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    05:45:14
Головна » Публікації » Інтернет

Перший раз у стоматолога - як підготуватися?


Перший раз у стоматолога - як підготуватися?

Молочні зуби служать недовго, однак доглядати за ними треба з повною відповідальністю з самого малечку. Дитина має привчитися стежити за зубами та, звичайно, повинна відвідувати стоматолога.

Коли має відбутися перший візит до стоматолога?

Деякі фахівці вважають, що вперше зустрітися зі стоматологом треба ще до року, причому незалежно від потреби, інші тримаються думки, що відвідувати лікаря слід лише за необхідністю, але в будь-якому випадку перший візит відбувається приблизно в рік. А відтак і підготовка до візиту зубного лікаря має враховувати вік дитини.

Бажано, щоб перший візит відбувся зразу після року з метою знайомства з лікарем, який перевірить зубки дитини та дасть рекомендації, як слід за ними стежити. Дитина має зрозуміти, що вона відвідує лікаря не для того, щоб лікувати зуби, а щоб знати, як діяти, аби зуби були здоровими. Відвідувати лікаря достатньо раз на пів року.

Помилки підготовки дитини до візиту лікаря

Основною помилкою підготовки до відвідування зубного лікаря є намагання батьків бути чесними з дитиною. Малюку докладно розказують, чим займається стоматолог і яким чином він лікує зуби. Подібні подробиці можуть стати шоком для малюка, навіть якщо він не має жодних страхів щодо лікарів.

Лікарі радять не розказувати ніяких подробиць: дитячий стоматолог володіє достатнім досвідом, аби пояснити дитині все необхідне. Крім того, кімната для приймання дітей часто відповідно обладнана, там є іграшки й цікаві для дитини речі. У всякому випадку, стоматологія в Луцьку цілком відповідає усім переліченим вимогам.

Як пояснити дитині мету візиту

Бажано взагалі не акцентувати багато уваги на візиті й збиратися, як у звичайні гості. Для питливої дитини доведеться підготувати більш детальні відповіді на питання, що нас чекає у лікаря. Можна пояснити, що лікар порахує зубки й запише у свою книгу, щоб стежити за ними й підказувати, що треба їсти і як доглядати за зубами, аби вони краще росли й були красивими. Ні в якому випадку не говорити про лікування, якого дійсно при старанному догляді може і не бути.

Якщо негативний досвід вже був

Як діяти, якщо дитині вже розказали, що у стоматолога страшно, або малюк уже має особистий негативний досвід? Якщо дитина злякалася, не варто продовжувати обстеження. Візит рекомендують припинити й повторили аж через пів року, не нагадуючи дитині про стоматолога.

Якщо дитина пам’ятає, то доведеться з нею домовитися: слід озвучити їй чіткий прийнятний сценарій і строго виконати його.


13 Августа 2020 164
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: