Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    11:28:20
Головна » Публікації » Інтернет

Яку стоматологічну клініку обрати для лікування зубів в Ірпені?


Яку стоматологічну клініку обрати для лікування зубів в Ірпені?

Робота стоматолога спрямована на профілактику і лікування найрізноманітніших захворювань порожнини рота. Сучасна стоматологія - це не просто клініка з модернізованим обладнанням і стильним дизайном, а установа, в якій фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію та практичні навички, вивчають нове, більше ефективних методів лікування, реконструкції зубів, виконання естетичних процедур і інших маніпуляцій. Стоматологічна клініка «My Smile» в Ірпені запрошує дорослих і дітей на безкоштовну першу консультацію і професійний огляд порожнини рота, з подальшим лікуванням і наглядом за здоров'ям зубів. Стоматологія «My Smile» надає всі види стоматологічних послуг як в плановому, так і в екстреному порядку. Більш докладно про «My Smile» та її переваги для пацієнта ми розповімо далі.

Кілька фактів про стоматологічну клініку «My Smile»

 Стоматологія була заснована в 2018 році в Ірпені завдяки наполегливій праці досвідченого практикуючого лікаря Ірини Дегтяр і злагодженій роботі її перспективної команди стоматологів. На даний момент в "Май Смайл" працює 4 стоматолога. Лікарі завжди працюють в команді і в складних випадках приймають рішення про подальшу тактику лікування колегіально.

 Сучасний авторський дизайн стоматологічної клініки «My Smile» порадує вас з моменту першого візиту, а дітям подарує відчуття комфорту і затишної домашньої обстановки, позбавить від страху лікування зубів.

«My Smile» обладнана найбільш якісним обладнанням і матеріалами для лікування гострих і хронічних захворювань зубів, ясен, професійної гігієни порожнини рота, виготовлення знімних протезів і багато чого іншого.

Основні послуги стоматологічної клініки «My Smile»:

  • Видалення зуба;
  • Лікування кореневих каналів;
  • Установка пломб (в тому числі фотополімерних);
  • Реставрація пошкоджених зубів;
  • Установка коронок;
  • Виготовлення знімного зубного протеза;
  • Професійна гігієна порожнини рота - УЗ-чистка і «Air Flow» чистка зубів від нальоту і каменів;
  • Відбілювання зубів.

 

 Вартість всіх процедур ви можете уточнити на сайті клініки. Більш детально дізнатися про всі нюанси кожної маніпуляції можна також в режимі онлайн. Для запису необхідно надати електронну пошту або телефон.

 Довірте здоров'я ваших зубів справжнім професіоналам своєї справи. Після запису будь-яким, зручним для вас способом, в призначений час вас вже чекатиме особистий стоматолог. Це дуже зручно, адже не потрібно чекати своєї черги в поліклініці кілька годин.

«My Smile» - на варті здоров'я ваших зубів

 Все ще не можете вибрати стоматологічну клініку в Ірпені? Боїтеся йти на прийом до стоматолога? Відкладаєте лікування карієсу? Стоматологи «My Smile» запрошують всіх бажаючих отримати гарну посмішку і здорові зуби на консультацію і огляд. Для всіх клієнтів перший візит до стоматолога - безкоштовно.

Записатися на консультацію можна на офіційному сайті стоматологічної клініки «My Smile» або по телефону + 38-066-516-12-37.

04 Июля 2020 318
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: