Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    14:44:44
Головна » Публікації » Інтернет

Як жінкам з родин військовослужбовців безкоштовно отримати допомогу


Як жінкам з родин військовослужбовців безкоштовно отримати допомогу
Враховуючи виклики сьогодення, пандемію COVID 19 та, можливо, її катастрофічні наслідки, ми також не можемо бути осторонь. Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» реалізує проєкт з допомоги найбільш вразливим групам жінок Житомирської області «Родина героя: своїх не лишаємо!».

У рамках зазначеного жінки безкоштовно отримуватимуть:

  • Психологічну підтримку та допомогу – професійну та за принципом «Рівний-рівному»;
  • Юридичні консультації;
  • Благодійну допомогу;
  • Емоційну підтримку;
  • Онлайн семінари «Як перетворити хобі в додатковий дохід».

З перших днів епідемії, спілкуючись з нашими підопічними, а саме - з жінками з родин військовослужбовців, у дистанційному режимі, нам стало зрозуміло, що під час карантину вони потребують ще більшої допомоги та підтримки, ніж зазвичай, адже багато з них є найбільш вразливою до COVID19 категорією населення.

У першу чергу це стосується літніх, самотніх матерів загиблих воїнів, які живуть в селах, на великій відстані від міста. Наприклад, мешканкам Романівського району Житомирської області до міста Житомир потрібно їхати 2 години. Як усім відомо, на період карантину припинено транспортне сполучення між населеними пунктами і ці жінки залишилися фактично сам на сам зі своїми проблемами і потребами. Для нас було вкрай важливо допомогти їм та підтримати, постійно залишатися на зв’язку з тими, хто потребував нагальної допомоги.   

Згодом до нашої ініціативи «Родина героя, своїх не лишаємо!» приєдналися IT компанії Perfectial та АБ Система, завдяки чому ми змогли закупити близько 120 продуктових наборів. Постало питання доставки - адже вага однієї посилки понад 7 кг, а звичайна вартість доставки таких посилок сягала значних коштів. Відтак, ми звернулися до АТ «Укрпошта», тарифний комітет, якої погодив  нам 50% знижку на експрес доставку.  

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України, що впроваджується Українським Жіночим Фондом. 

Як взяти участь та отримати допомогу?

Зареєструватись за посиланням https://forms.gle/fzm1sstmscTfAwSY8 або зателефонувати за номером 050-877-55-09, 096-689-53-89.

Ми глибоко шануємо героїзм захисників України, тому вважаємо своїм моральним обов’язком підтримувати та дбати про їх сім’ї з  коротким, але таким змістовним гаслом : «Родина героя: своїх не лишаємо!»

 

14 Мая 2020 150
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: