Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 14 Июля 2020    17:03:46
Головна » Публікації » Інтернет

Зламаний екран: що робити, чи можна його відремонтувати?


Зламаний екран: що робити, чи можна його відремонтувати?

Зламаний екран - справжня проблема власників смартфонів. Пошкодження цього елемента пов'язане з високими витратами. Як можна виправити такий дефект?

Потрісканий екран - поширена проблема 

В останніх телефонах використовується Gorilla Glass, який теоретично потрібен захищати пристрій від подряпин та зламів. Насправді, падіння навіть з малої висоти призводить до серйозних пошкоджень дисплея. Чим вище ціна телефону, тим вища ціна будь-якої послуги, саме тому багато людей тремтять при думці пошкодити передню панель. Наприклад, заміна екрану айфон може коштувати, майже як новий смартфон.

Симптоми, які свідчать про пошкодження екрану 

Основним симптомом пошкодження екрану є характерна поломка, яку зазвичай називають павутиною. Буває, що телефон після падіння все ще працює. Користувач може користуватися своїм смартфоном майже нормально. Трохи гірше, коли на дисплеї з’являються кольорові смуги. Це знак того, що пошкоджено скло, а не весь дисплей. 

Що робити у випадку тріщини екрана? 

 Є кілька варіантів розв’язання цієї проблеми:

  • придбання нового телефону;
  • звернення до сервісного центру;
  • самостійна заміна екрану.

Люди, які люблять повозитися вдома, можуть придбати готові набори з інструментами для самостійного ремонту екрану. Необхідно бути дуже обережними, тому що момент неуважності може пошкодити інші елементи телефону. Якщо це проблема, ризикувати не варто. Заміна зламаного екрана телефону в професійній службі буде набагато кращою ідеєю. 

Як захистити телефон від пошкодження екрана? 

Страхова покупка 

Купуючи новий телефон, багато магазинів пропонують розширену гарантію від нещасних випадків. Зазвичай це коштує кілька сотень гривень. Одноразові витрати здаються великими, але в кінцевому підсумку це вигідніше, ніж замінити панель. Заміна дисплея у багатьох флагманських моделях коштує в декілька разів більше. У разі падіння просто треба повернути телефон у магазин і через кілька днів він повернеться в ідеальному стані. Часто виробники вирішують замінити смартфон абсолютно новою моделлю. 

Загартоване скло для захисту 

Це дешевий, але ефективний захист від розбиття екрану телефону. Купуючи загартоване скло, економити не варто. Скло вищого класу придушить падіння і збереже дисплей неушкодженим. Звичайно, скло не дає 100% захисту від падіння, але значно збільшує шанс пристрою вижити в кризовій ситуації. 

Обережність під час використання смартфона 

Це найдешевший і найкращий спосіб захистити телефон від розлому дисплея. Слід бути обережними, виймаючи прилад з кишені чи сумки. Найчастіше саме в таких ситуаціях відбувається падіння. Не варто гуляти у великій юрбі з телефоном у руці. Випадковий поштовх призведе до падіння смартфону.


04 Мая 2020 120
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: