Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 31 Травня 2020    12:16:00
Головна » Публікації » Інтернет

6 кращих бізнес ідей в гаражі


6 кращих бізнес ідей в гаражі

Бізнес в гаражі з нуля-чи варто? Приклади успіху гаражного бізнесу. Інструкція по відкриттю справи з нуля + рекомендації. ТОП-6 ідей гаражного бізнесу + 5 альтернатив.

З кожним роком відкривати власну справу в нашій країні стає важче. Орендна плата, найм персоналу та інші статті витрат нещадно тиснуть на простий люд, поглинаючи інвестиції зі швидкістю світла.

Бізнес в гаражі - прийнятна альтернатива, яку реально застосовувати не тільки людям з набитим гаманцем, а й громадянам із середнім рівнем достатку.

Читайте статтю: Бізнес в гаражі – ТОП-45 ідей з мінімальними вкладеннями - https://itstatti.in.ua/18-biznes/486-biznes-v-garazhi.html.

У сьогоднішній статті ми опишемо всі нюанси даного напрямку + надамо топові ідеї розвитку в 2020-2021 році.

Ідеї для бізнесу в гаражі + інструкція з відкриття

Гаражна справа відноситься до малого бізнесу, отже, є можливість отримання державної підтримки. Для починаючого підприємця-це кредити під мінімальні ставки, або субсидії/гранти.

1) Як відкрити бізнес в гаражі-покрокова інструкція + рекомендації

Незалежно від обраної ідеї, підприємцю доведеться неабияк попітніти перед запуском справи, адже планування – це основа основ. Займатися розробкою бізнес-плану можна як самостійно, так і надати справу фахівцям. У другому випадку доведеться викласти від 20 000 грн, але якість того варта (якщо планування буде реально такий).

Від старту до фінішу в гаражному бізнесі доведеться пройти 8 кроків:

 • Приведення гаража в належний вигляд.
 • Складаємо бізнес-план самостійно або замовляємо у спеців.
 • Реєструємо підприємницьку діяльність. У пріоритеті ІП.

У кожного з пунктів є десяток підпунктів, без тонкощів вивчення яких досягти бажаного результату нереально. Радимо ознайомитися з запуском бізнесу з нуля більш детально. В рамках нашого сайту ви знайдете масу корисної інформації щодо бізнесу і нюансів його організації.

Ще одне гостре питання-де брати гроші? Ми говоримо про малий бізнес в гаражі, а тому, 50%+ ідей втиснутися в 40 000 - 300 000 грн. Подібну суму реально накопичити самостійно, тим більше про заощадження в нашій країні знають не з чуток.

Де взяти гроші на відкриття бізнесу?

2) ТОП-6 ідей гаражного бізнесу

З особливостями і алгоритмом відкриття розібралися. Тепер давайте поглянемо на доступні бізнес-ідеї, що можуть вписатися в формат гаражного бізнесу. При відборі в розрахунок бралися стартові інвестиції, середній рівень попиту по країні і простота організації справи.

A) здача гаража в оренду

Найпростіший варіант заробітку на простоює гаражі. За останні 10 років тенденція зростання числа авто у великих/малих містах стала дуже помітною, тому, не використовувати даний факт на свою користь було б злочином.

В яких областях передбачається оренда:

 • зберігання транспортного засобу;
 • складське приміщення інструментального типу;
 • склад для побутової / електронної техніки;
 • відпочинок / розваги.

Для реалізації останнього пункту потрібні додаткові Підготовлення-провести електрику, воду, каналізацію та опалення. Вартість оренди по Україні залежить від регіону, місця розташування, стану/розміру гаража і наявності комунікацій. Так, можна отримати від 1 000 до 4 000 грн на місяць. Сума мізерна, але як пасивне джерело заробітку цілком собі прийнятна.

B) торговий майданчик

Рішення перетворити гараж в торговельну точку не суперечить законодавчій базі нашої країни, бо отриманий бокс можна віднести до об'єктів стаціонарної торгівлі. Ідея розкриється в повній мірі тільки для приміщень, близько розташованих до зон з високою пішохідною прохідністю.

Що потрібно для старту:

 • зробити теплоізоляцію гаража;
 • вибрати напрямок діяльності-торгівля товарами або надання послуг (манікюр, перукарня і так далі);
 • провести відповідні ремонтні роботи + закупити обладнання;
 • зайнятися рекламною кампанією.

Читайте готовий бізнес-план манікюрного салону з розрахунками https://itstatti.in.ua/18-biznes/488-biznes-plan-manikyurnogo-salonu.html тут.

Якщо гараж є частиною повноцінного комплексу, добре зайде торгівля автозапчастинами і розхідниками для транспортних засобів. В іншому, робіть дослідження споживчого ринку і відштовхуйтеся від продукції, якої потребує саме ваша клієнтська база.

C) Сезонне сховище

Захаращені балкони-типова ситуація для нашого народу. Все, що не поміщається в квартирі (лижі, велосипеди і так далі), відправляється в рукотворні Комори. Можна зіграти на цьому питанні і підзаробити пару тисяч рублів, надавши власний гараж в якості сховища сезонних/особистих речей.

Що необхідно для налагодження бізнесу:

 • гараж з великим метражем без зайвих речей;
 • система перегородок, яка буде ділити гараж на секції. У кожної секції своя двері з замком. Подоба осередків зберігання в супермаркетах;
 • охоронна сигналізація;
 • дублікати ключів від головних дверей гаража.

Здавати в оренду гаражні осередки можна як одній людині, так і кільком. Все впирається у вартість надання такого роду послуг і можливості по оплаті з боку однієї людини.

Варіант оплати обговорюється в індивідуальному порядку. У пріоритеті помісячна. Ідея прекрасно зайде в багатоповерхових будинках, які не мають в кооперативі гаражних прибудов. Інвестиції мізерні, а окупність прийде вже через 1-2 місяці функціонування.

D) Автомайстерня

Одна з найбільш ходових ідей, незалежно від сезонності. Ремонт автомобілів - "золота жила", особливо, якщо власник гаража є знавцем у цій справі. Прилегле розміщення аналогічних будівель дозволяє знизити витрати на рекламу. Невеликий таблички на виході буде достатньо.

Покроковий бізнес план Автомийки

Що потрібно для початку заробітку в ніші:

 • інструментарій з обладнанням для проведення ремонтних робіт. Тут включається 2 складових-Кузовний ремонт і слюсарний;
 • зробити належне облаштування приміщення для робіт;
 • попрацювати над запобіжними заходами по роботі-правильне зберігання рідин і належне провітрювання;
 • адекватна цінова політика. Низька цінова політика не принесе відчутного прибутку, а завищення відлякає клієнтів. Дотримуйтеся золотої середини.

На додаток до основного списку ремонтних робіт, підключити шиномонтаж, Тюнінг, сервіс з діагностики і навіть автомийку. Чим ширше спектр послуг, тим дорожче обійдеться старт в ніші + при розширенні прайсу необхідно брати до уваги розташування гаража. Не кожен бокс здатний реалізувати потенціал ніші через незручне розташування. Не допоможуть навіть низькі ціни та акції.

E) виробництво на верстатах

Робоча спеціальність токаря в 2020 році має небувалий попит. Організація токарної справи у власному гаражі почне приносити гроші з перших днів запуску бізнесу. Ринок послуг має низький рівень конкуренції - всі професійні Токарі сидять по успішних автомайстернях. Знайти позаштатного фахівця, який зробить на замовлення ту/іншу деталь в нашій країні важко, відповідно, попит на послуги буде як у великих, так і маленьких населених пунктах.

F) Прийом вторсировини

Бізнес зайде в містах, де є відповідні пункти переробки вторинної сировини або заводи, що приймають матеріал за хорошою ціною. Займатися бізнесом в населених пунктах, де потрібно його подальша транспортування на великі відстані нерентабельно.

Яку вторсировину можна приймати:

 • макулатура;
 • вироби зі скла;
 • текстиль;
 • лом-алюміній, мідь, залізо;
 • гума і полімери.

Займаючись подібним бізнесом, ви не тільки отримуєте гроші, але і допомагаєте зберігати навколишнє середовище, а це +1 до карми. Принадність пункту прийому вторсировини також в можливості установки високої націнки. Наприклад, завод приймає картон по 10 грн за 1 кг, а ви встановлюєте 5 грн – Подвійна вигода на прикладі.

Якщо жодна з представлених ідей не підійшла вам з суб'єктивних причин, можете ознайомитися з таблицею нижче, де подані прийнятні альтернативи вже обумовленим варіантам справи в гаражі.

У кожної із запропонованих варіацій бізнесу свій термін окупності і стартові інвестиції, а тому, доведеться відштовхуватися від власних уподобань і можливостей. Якщо у вас є інші ідеї гаражного бізнесу, будемо раді побачити їх в коментарях до даної статті.

Як ви розумієте, організувати бізнес в гаражі не важко. Подібною справою може займатися будь-яка людина, у якого є задатки підприємця, а здати приміщення в оренду – це мінімум, що повинен виконати людина при простої гаражного приміщення.

Автор статті - Андрій Конотопський.


28 Березня 2020 290
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: