Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 23 Сентября 2020    10:35:38
Головна » Публікації » Інтернет

Лазерна епіляція волосся. Де зробити в Житомирі?


Лазерна епіляція в Житомирі вже досить широко поширена і привертає все більше і більше клієнтів. Чим же вона так приваблива для багатьох відвідувачів салонів краси?

Секрет простий! Після проведення процедури зникає волосяний покрив на бажаній ділянці тіла на тривалий період часу. Саме цього результату хочуть багато жінок і чоловіки. Великим плюсом є те, що скористатися даною послугою можуть не тільки представниці прекрасної статі, а й представники сильної! Багато чоловіків хочуть видалити волосяний покрив на різних ділянках тіла, сучасна косметологія допоможе їм в цьому питанні.

Яким чином лазерна епіляція впливає на волосяний покрив?

лазерна епіляція ЖитомирБагато хто знає, що процес епіляції досить болючий, але не в цьому випадку. Салон, в якому присутня послуга епіляції діодним лазером, має ряд переваг. По-перше, ця процедура практично безболісна, клієнт відчуває легке поколювання в зоні обробки. Це відбувається за рахунок впливу лазерних променів на волосяні цибулини, що дозволяє видаляти їх на досить тривалий час. Lumenis Light-sheer ET - апарат, за допомогою якого проводиться лазерна епіляція в кращих салонах міста Житомир. Особливість його полягає в тому, що американські виробники створили його роботу на основі діодних променів, що дозволяє їм проникати глибоко в фолікули і більш якісно видаляти волосся на різних областях тіла.

Перед зверненням в салон необхідно провести порівняльний аналіз цін і відгуків. Процедура лазерна епіляція в м. Житомир заслужила тільки позитивну реакцію клієнтів про що свідчать численні відгуки задоволених клієнтів.

Які ділянки тіла може охоплювати лазерна епіляція?

Кожна людина має свої особливості і переваги. Звертаючись в салон, клієнт вже знає, на якій ділянці тіла він готовий провести дану процедуру. Лазерна епіляція в місті Житомир може проводиться на різних областях тіла – обличчя, пахви, ноги, руки, живіт, груди і спина а також інтимна зона бікіні.

Обличчя. У цій області часто з'являється небажана рослинність. Слід бути обережніше у використанні процедури. Необхідно приділити особливу увагу догляду за шкірою після сеансів лазерної епіляції.

Шия, руки, спина, живіт. Лазерна епіляція на цих ділянках тіла використовується вкрай рідко.

Бікіні, глибоке бікіні, пахви, ноги. Найбільш поширені поверхні тіла, на яких проводять процедури.

Таким чином, можна виділяти ряд переваг лазерної епіляції:

  • процедура практично безболісна;
  • процес епіляції не займає багато часу;
  • відсутність роздратування на шкірі після проведення процедур, при дотриманні рекомендацій спеціаліста;
  • ціна лазерної епіляції не велика, в порівнянні з витраченими коштами і часом на інші види епіляції.

Чи варто чекати бажаного результату за одну процедуру?

Лазерна епіляція покаже результат з першої процедури, проте її недостатньо для того, щоб шкіра залишалася гладкою протягом тривалого часу. Кількість сеансів коливається від 4 до 8 процедур. Їх кількість залежить від особливостей шкірного покриву і зростання волосяних цибулин у кожного клієнта. Лазерна епіляція може впливати на волосяні цибулини тільки в період росту, так званий анаген, протягом двох інших стадій - телоген (що означає період спокою) і катоген (час переходу від однієї стадії до іншої) - лазерний промінь не може достатньо впливати на клітини , щоб видалити рослинність на тривалий час. Саме тому виникає необхідність в неодноразовому повторенні сеансів епіляції.

Як правильно підготувати своє тіло до лазерної епіляції?

Важливим моментом у підготовці є відмова від антибіотиків за два тижні до процедури. Так само необхідно захистити шкірний покров від прямих сонячних променів, тобто не засмагати протягом двох тижнів до і після процедури (включаючи загар, придбаний шляхом впливу ультрафіолетових променів, іншими словами - не відвідувати солярій). Шкіра повинна бути очищена перед процедурою, не можна попередньо використовувати косметичні засоби. Попередньо необхідно збрити відросле волосся на оброблюваній ділянці, щоб уникнути опіку шкіри, адже саме волосяний покров нагрівається в результаті лазерної обробки передаючи руйнівну енергію на цибулину волосу.

Після проведення процедури необхідно строго дотримуватися рекомендацій лікаря-косметолога, використовувати спеціалізовані засоби для обробки ділянок шкіри, на яких відбувалася процедура епіляції.

Чекаємо Вас в центрах лазерної епіляції і косметології «Лазер Бьюти» в Житомирі який, незабаром, відкриє свої двері для клієнтів. На сайті центру lazer-beauty.com.ua ви знайдете всю інформацію про процедуру, зможете ознайомитися з цінами та відгуками. Попередньо записатися на консультацію і прийом можна вже сьогодні онлайн.

15 Марта 2016 3566
Комментариев: 0
avatar