Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 12 Грудня 2019    12:40:51
Головна » Публікації » Інтернет

Чому варто утеплити своє помешкання


Чому варто утеплити своє помешкання
Фахівцями було підраховано, що найбільша кількість тепла відбувається через стіни. Для того щоб звести такі втрати до мінімального показника, варто застосувати простий , але дієвий спосіб – виконати теплоізоляцію стін. Сьогодні існує безліч дієвих технологій, застосовуючи які можна отримати задовільний результат, кажуть на сайті teplodim.info.

Компанія Ceresit використовує мінеральну вату та плити пінопласту в якості утеплювального матеріалу. Такій матеріали можна використовувати на об’єктах різного типу. Професійна команда надійно закріпить утеплення на фасаді будинку за допомогою унікальної технології. Робота майстрів цієї компанії надійна та має привабливий зовнішній вигляд. Плити покриваються спеціальною речовиною та армуються скло сіткою. Після цього застосовується шар високоякісної штукатурки, яка витримує різні температури, не осипається, не змінює свій зовнішній вигляд та не втрачає характеристик з часом.

Застосування пінопластових пластин користується такою популярністю серед користувачів через доступну ціну, легке використання, міцніть та ефективність. Такий матеріал не тільки захищає мешканців будинку від холоду та надвисоких температур, але й слугує додатковою звукоізоляцією, що особливо важливо для жителів міста. Полімерні матеріали легкі, що не створює додаткове навантаження на будівлю та її фундамент.

Мінераловатні плити можуть застосовуватися для утеплення будинків різного типу, оскільки є універсальним засобом. До переваг такого матеріалу варто віднести відсутність шкідливих елементів. Такі плити не несуть загрози ані людини, ані оточуючому її середовищу. Завдяки особливій технології виробництва даного матеріалу він не горить та не накопичує вологу. Ці властивості дозволяють використовувати матеріал для приміщень із особливими вимогами щодо безпеки (дитячий садок, лікарня) або високим рівнем вологи (сауна, басейн, автомийка).
 

Переваги утеплення будівлі:

  • Комфортний клімат;
  • Скорочення витрат на оплату рахунків;
  • Низький рівень матеріаломісткості;
  • Теплоізоляція та звукоізоляція помешкання;
  • Збереження будинку в належному стані при дотриманні норм безпеки;
  • Захист конструкції будинку;
• Привабливий зовнішній вигляд фасаду;
• Утеплення екологічно безпечними матеріалами;
• Реалізація архітекторських ідей завдяки особливій системі штукатурки.

30 Листопада 2019 92
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: