Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 17 Серпня 2019    15:59:10
Головна » Публікації » Житомир

Денні Трехо вперше відвідає Україну на Comic Con Ukraine 2019


Денні Трехо вперше відвідає Україну на Comic Con Ukraine 2019

21 та 22 вересня Денні Трехо на головній сцені Comic Con Ukraine 2019

Найбрутальніші з брутальних, діставайте свої мачете та готуйтесь до зустрічі — Денні Трехо вперше відвідає Україну та стане Зірковим Гостем Comic Con Ukraine 2019.

Бажаєте дізнатися, чому лиходії завжди отримують по заслугах? Чи, можливо, вам цікаво як це - зіграти понад 300 ролей більшість з яких - злодії, і залишитись улюбленцем глядачів? Найвідоміший «поганий хлопець» Голлівуду, який здобув славу завдяки амплуа антигероя у фільмах та серіалах: «Від заходу до світанку», «Відчайдушний», «Мачете», «Протистояння», «Діти Шпигунів», «Інферно», «Хижаки», «Три ікси», «Повітряна В’язниця», «Сини Анархії», «Секретні матеріали», Breaking Bad, «Американська сімейка», «Флеш», «Бруклін 9–9» і ще і ще і ще…  так-так, понад 300 ролей.

Окрім цього, Трехо озвучив Венома в мультфільмі «Фінеас і Ферб: Місія Марвел». Ви точно чули голос актора в анімаційних мультфільмах і серіалах «Книга Життя», «Американський тато», «Рік та Морті», «Цар гори». Денні навіть став одним із головних персонажів додаткової карти зомбі-режиму в комп’ютерній грі Call of Duty: Black Ops! Окрім цього він з’являвся у іграх Def Jam: Fight for NY, Fallout: New Vegas, Grand Theft Auto: Vice City, Guns of Boom та ін.

21 та 22 вересня Денні Трехо зустрінеться з вами на головній сцені Comic Con Ukraine. Якщо вам вистачить хоробрості - спробуйте поставити питання, а ті, в кого не затрясуться піджилки, зможуть взяти автограф та сфотографуватися з найвидатнішим «Голлівудським лиходієм».

 

Не прогав зустріч!

Сайт та новини: https://comiccon.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/comicconukraine/

Інстаграм: https://www.instagram.com/comicconukraine/


Вчора 80
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: