Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 31 Травня 2020    12:08:57
Головна » Публікації » Житомир

Який в Житомирі обрати тренажерний зал?


Який в Житомирі обрати тренажерний зал?

Кожна людина, а особливо молодь хоче виглядати привабливо та бути стрункою. Особливо коли розпочинається літній сезон всі хочуть привести себе до ладу. Постає питання до якого тренажерного залу в Житомирі піти. Якій же зал обрати?

Біля торгівельного центру Глобал знаходиться тренажерний зал «Fitnes City» доволі непоганий, з хорошою роздягальною та ванною кімнатою  приємною музикою та необхідними тренажерами. В цьому залі затишно,  а головне абонемент можна купити на місяць за 300грн, а якщо ти студент то за 250 грн. Також є в цьому залі фітнес та Pole Dance.  

Широко відомий зал «Арена» знаходиться в центрі міста та має багато позитивних відгуків. Він просторий має багато тренажерів та кардіо зону. Ціна 400 грн в місяц безліміт, для студентів 300 грн. 

«Impuls» відомий як хороший фітнес клуб, має простору фітнес зону та високо кваліфікований тренерів. В цьому залі ціна стартує за місячний абонемент 460 грн для студентів 380 грн також є скидки для пенсіонерів мінус  50 відсотків. 

Тренажерний зал «Екстрим» також вважається непоганим, має тренажери яких немає  у вище наведених залах, це реабілітаційні тренажери які допомагають усунути біль в спині. Але порівняно з іншими ціни стартують від 460 грн за місяць. 

Обирайте більш зручний варіант для себе, а головне пам’ятайте , що спорт не тільки удосконалює вашу фігуру ай покращує здоров’я.

Автор: Поруцька Юлія


04 Березня 2019 992
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: