Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 10-04-2021    14:58:12
Головна » Публікації » Житомир

Де в Житомирський та області відпочити душею та тілом


Багато хто із нас скаржиться на те, що в Житомирі, та в Житомирський області закрема, немає цікавих місць для того, щоб відпочити душею та тілом. Але зараз я вам представлю невеликий список місць, куди із легкістю можна поїхати із родиною, друзями у свої вихідні дні.

Коростишівський карєр

Коростишівський кар'єр


Одне із місць відпочинку, куди ви зможите поїхати взявши із собою родину, друзівв та колег. Гранітний кар'єр розташовоний поблизу міста Коростишів,  береги покриті ялинами та березами, що нагадує Карелію. 

Острів кохання

Острів кохання


Надзвичайне місце в селі Старий Солотвин, яке було створено людиною в 19 ст. Це зовсім невеликий острівець, на якому розташований невеликий дерев’яний будиночок. Найчастіше сюди приїжають молодята для того, щоб отримами вражаючі фото.


Прямовисна стіна каньйону Дениші

Прямовисна стіна каньйону Дениші


А для любителів екстриму потрібно обов'язково спробувати свої сили у цьому виді спорту. Прямовисна стіна гранітного каньйону на річці Тетерів знаходиться на висоті 20-25 метрів над берегом водойми.

 
Пейнтбольный клуб SK GRAD

Пейнтбольный клуб SK GRAD


Активний відпочинок із друзями, колегами, святкування різних заходів, усе це можливе, якщо ми полюбляєте екстрим. 


Мотокрос в Житомирі

Мотокрос в Житомирі


Ще один вид спорту для любителів екстриму -це мотокрос. Досить часто в Житомирі проводяться різного виду змагання з мотоциклеиного спорту, де переможці отримують різні кубки та нагороди.

Любов Омельчук

21-02-2019 1348
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: