24 квітня, 2024
  • Україна вперше за 17 років вийшла у півфінал Євро з футзалу

Україна вперше за 17 років вийшла у півфінал Євро з футзалу

• 1 лютого, 2022 9:16
Збірна України перемогла Казахстан із рахунком 5:3 і вперше з 2005 року вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна України не була фаворитом матчу, проте саме жовто-сині повели в рахунку, коли на 15-й хвилині Шотурма реалізував пенальті, інформує НВ.

У другій 20-хвилинці українці ще більше шокували суперника - Корсун та Зварич протягом п’яти хвилин зробили рахунок розгромним - 3:0.

Після цього Казахстан відквитав два голи та відновив інтригу, однак, пішовши ва-банк, одразу пропустив четвертий а потім і п’ятий голи.

Наприкінці матчу казахи таки відправили у ворота українців третій м’яч, але на більше не вистачило часу.

У півфіналі Україна зіграє з переможцем чвертьфіналу Росія - Грузія. Півфінали Євро-2022 відбудуться 4 лютого.