Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 24-01-2022    08:44:37
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Декабрь » 1 » 08:29:05

У Житомирі студенти-медики працюють волонтерами в центрах вакцинації. ВІДЕО

01-12-2021, 08:29:05 3339 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі студенти-медики працюють волонтерами в центрах вакцинації. ВІДЕО
У Житомирі понад 300 студентів Житомирського медичного інституту працюють волонтерами на пунктах вакцинації. До такої роботи студентів залучають лише за власним бажанням. 

Про це suspilne.media розповіла керівниця студентського профкому Ірина Кочун-Охман.
 

"Наприклад, одна група працює в одному центрі вакцинації, інша – в другому, – каже Ірини Кочун-Охман. – Де потрібна допомога, туди студенти і долучаються. У нас залучаються студенти з різних курсів, група може бути 10-15 осіб, наступна група – 7-10 людей. Це пов'язано з навчанням, залежить від того, який в них розклад, так вони безпосередньо і працюють".


Керівниця студентського профкому говорить, що до такої роботи студентів залучають, щоб вони здобували практичний досвід.

"Це все відбувається в позаурочний час. Мотивуємо студентів, зокрема, хто бере участь в громадській роботі, отримує додаткові бали. Ну і це для них практика. Бо практика – найважливіше для студента-медика", – сказала Ірина Кочун-Охман.
 

Керівниця пункту житомирського центру вакцинації Олена Піковська розповідає, що залучення студентів медиків до роботи розвантажує працівників центру.
 

"Студенти працюють з людьми у зоні спостереження, допомагають оформлювати інформаційні згоди, спілкуються з пацієнтами. Лише це ми їм доручаємо, а також розподіляти трішки потоки. У бригади, звісно, ми їх не залучаємо", – говорить Олена Піковська.


Майже кожного дня по 4-5 годин студентка медінституту Єлизавета Коваль працює в житомирському пункті вакцинації. 30 листопада дівчина в зоні реєстрації допомагала людям заповнити інформаційні згоди на проведення щеплення.
 

"Ми допомагаємо заповнювати (інформаційні згоди – ред.), ми розповідаємо, що заповнювати, але не маємо права підписувати нічого, лише інформуємо, що підписати потрібно, де, яка дата, але підписує лише людина. Коли я прийшла працювати сюди, то багато чого дізналася, розповіла людям про вакцинацію і сама вже двічі вакцинувалася", – розповіла студентка.


Окрім пунктів вакцинації, зараз четверо студентів випускного курсу працюють волонтерами в інфекційних відділеннях лікарень Житомира, де лікують хворих на коронавірус.

Тегі: Житомир, Студенти, Волонтери, вакцинація
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: