Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    00:22:07
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Ноябрь » 25 » 12:27:40

Лікарі Житомирської обласної дитячої лікарні почали проводити складні операції на кістках

25-11-2021, 12:27:40 391 Коментарі 0 Читать на русском

Лікарі Житомирської обласної дитячої лікарні почали проводити складні операції на кістках
У травматологічному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні почали проводити складні оперативні втручання на кістках. Про це повідомили на Facebook-сторінці лікарні.

"Травматологічне відділення запроваджує виконання оперативних втручань високої категорії складності з алопластики та аутопластики кісток. Дані методики відновлювальної хірургії застосовуються в разі заміщення дефектів тканин та органів різними синтетичними матеріалами (алопластика) та власними тканинами оперованого (аутопластика)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в лікарні вже провели перші такі два оперативні втручання. Житомирським лікарям допомагав кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, ортопед-травматолог відділення дитячої ортопедії ДУ "Інституту патології хребта та суглобів ім. проф, М.І. Ситенка НАМН України" (Харків) Анатолій Пашенко.

Обласна лікарня уклала договір про співпрацю з Інститутом патології хребта та суглобів, що дозволить лікарям підвищувати свій професійний рівень та переймати досвід науковців закладу.


Тегі: операції, лікарня, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: