Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 03-12-2021    06:24:14
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Ноябрь » 18 » 08:30:07

У Житомирі встановлять встановлять меморіальні дошки Володимиру Нікуліну та Борису Кругляку

18-11-2021, 08:30:07 372 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі встановлять встановлять меморіальні дошки Володимиру Нікуліну та Борису Кругляку
У Житомирі встановлять меморіальні дошки Володимиру Нікуліну та Борису Кругляку. Нові дошки будуть виготовлені з антивандального оргскла та міститимуть QR-код. Про це розповіли в міській раді.

Відомо, що меморіальну дошку Почесному громадянину Житомира, Заслуженому будівельнику України Володимиру Нікуліну встановлять на фасаді будинку на вул. Кафедральна, 10.

Професору, українському вченому-історику, доктору історичних наук, члену Нью-Йоркської академії наук Борису Кругляку меморіальну дошку встановлять на фасаді будинку, де він проживав, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 29.

«Ми відходимо від радянських традицій граніту і кам’яних брил. Всі нові пам’ятні дошки у Житомирі будуть виготовлені винятково з оргскла та міститимуть QR-код, останній слугуватиме «гідом» життєвого шляху відомих житомирян для містян та туристів. Згоду на встановлення ми надаємо тільки після опрацювання та врахування рекомендацій міської комісії з топоніміки», - зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.


Тегі: Житомир, меморіальна дошка, Володимир Нікулін, Борис Кругляк
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: