• Головна
  • Спорт
  • Житомирське «Полісся» здобуло другу поспіль перемогу і піднялося на 7 місце в таблиці

• 17 листопада, 2021 16:48
17 листопада житомирський ФК "Полісся" на домашньому стадіоні зіграв перенесений матч 12-го туру Першої ліги проти "ВПК-Агро".

"Полісся" активніше розпочало матч і відкрило рахунок вже на 9-й хвилині. Гол на свій рахунок записав Андрій Гітченко.

В середині тайму, на 21-й хвилині, суперник житомирян залишився в меншості. Нападник "Полісся" Дмитро Шастал вибігав один на один з воротарем, проте був збитий Денисом Тарадудой. Захисник "ВПК-Агро" отримав червону карту та залишив поле.

Гравці "Полісся" змогли швидко скористатися грою у більшістю. На 29-й хвилині після навісу Морозка Шастал в штрафній суперника прийняв м'яч та відправив у дальній кут воріт - 2:0.

Під кінець тайму рахунок в матчі став розгромним. В класній контратаці житомирян крапку поставив Артем Козак. 3:0.

У другому таймі ФК "Полісся" дозволив провести суперника декілька небезпечних контратак. Одна з них закінчилась пенальті у ворота житомирян: у своїй штрафній сфолив Нестеров. До 11-метрової позначки підійшов Станіслав Куліш й впевнено реалізував пенальті. Матч завершився з рахунком 3:1.

Полісся 3:1 ВПК-Агро
Голи: Гітченко Андрій (9), Шастал Дмитро (29), Козак Артем (45) - Куліш Станіслав (84)

Завдяки цій перемозі житомиряни піднялись на 7 місце турнірної таблиці.