Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 03-12-2021    05:23:41
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Ноябрь » 9 » 08:52:39

У Житомирі безхатько оселився на лавці під мерією. Містяни скаржаться, а влада розводить руками

09-11-2021, 08:52:39 2959 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі безхатько оселився на лавці під мерією. Містяни скаржаться, а влада розводить руками
На вулицях у центрі Житомира вже другий рік поспіль живе безхатько Руслан. Наразі він "переїхав" із зупинки "Майдан Корольова" на лаву на Михайлівській. Там він живе вже декілька тижнів.

Житомиряни скаржаться на антисанітарію, яку робить чоловік, ходячи під себе, прямо на лаві. З однієї лавки він переїжджає на іншу – і все це відбувається під мерією, передає 1.zt.ua.Директорка департаменту соціального захисту Вікторія Краснопір повідомила, що вже не раз намагалися його звідти забрати у психоневрологічний інтернат (безхатько має відповідне захворювання) або в центр для безхатченків, проте ні туди, ні туди він їхати не хоче.
 

"Ми вже цим питанням займаємося не перший рік. Його звати Кульчицький Руслан. У свій час мав частину житлового будинку, але його дім перепродали кілька разів, і  правоохоронні органи повернути житло не змогли. Так він і залишився, просто неба: спочатку був на Новому Бульварі, а вже потім на зупинці на Великій Бердичівській і знову на Михайлівській", – зазначила Краснопір.
Чоловіку вже тричі відновлювали паспорт, а також усі пенсійні виплати, однак переїжджати з вулиці він не хоче.
 

"Ми втричі відновлювали паспорт, повернули та відновили пенсійні виплати на карту, – всі ті документи опечатані в сейфі для безпритульних. Зібрали пакет документів для оформлення в інтернат, але їхати він туди відмовився. Минулого року ми відправили його в центр, проте через два дні він втік звідти", – розповіла директорка департаменту соціального захисту міськради.
Минулого тижня чоловіка намагалися відправити на лікування у психіатричну лікарню, але заклад відмовив у госпіталізації, оскільки на той момент у чоловіка не було проявів захворювання.
 

"На минулому тижні ввечері разом із обласною державною адміністрацією та поліцією ми намагалися відправити на лікування і навіть завезли його в психіатричну лікарню, щоб його там обстежили на предмет загострення. Взагалі він має інвалідність другої групи із психічних захворювань. Проте лікарня відмовилася прийняти, мотивуючи тим, що наразі відхилень немає", – додала Вікторія Краснопір.


Так безхатько назад повернувся на вулицю Михайлівську, де продовжує жити.

У департаменті соцзахисту міської ради говорять, що не можуть проти волі забрати чоловіка. Зважаючи на те, що він порушує громадський порядок, це питання поліції, – додають у мерії.

Фото: 1.zt.ua

Тегі: міськрада, безхатько, вулиця Михайлівська
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: