Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    12:41:29
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Октябрь » 29 » 16:47:26

На Великій Бердичівській відновили будівництво скандальної багатоповерхівки - ЗМІ

29-10-2021, 16:47:26 858 Коментарі 0 Читать на русском

На Великій Бердичівській відновили будівництво скандальної багатоповерхівки - ЗМІ
У Житомирі за адресою вул. Бердичівська, 50А відновили скандальне будівництво багатоповерхівки, яке декілька років було призупинене.

9-поверхівку будує хмельницька фірма "Дріада Буд" у дворі між будинками по вул. Бердичівській-Шевченка та спортивним майданчиком ЗОШ №33, інформує "Перший житомирський".Упродовж 2019-2021 років йшли суди, у тому числі було відкрите кримінальне провадження щодо можливого вчинення посадовими особами Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради кримінального правопорушення.

За інформацією видання, під час досудового розслідування в якості свідків допитували директора департаменту містобудування, начальника відділу управління культури і туризму, працівника департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради щодо обставин розгляду документів, поданих ОК "ЖБК "Шевченко" для отримання містобудівних умов та обмежень, а також низку приватних фірм.

Суд відмовив у задоволенні всіх позовів активістів та жителів навколишніх будинків щодо незаконності будівництва, порушень органами влади при виданні дозвільних документів та бездіяльності слідчих.

Нагадаємо, у 2018 році житомиряни протестували через будівництво ЖК. Люди заявляли, що будівництво ведеться незаконно, надто близько до школи та житлового фонду і не відповідає Генеральному плану Житомира. Після звернення місцевих жителів прокуратура розпочала кримінальне провадження.Фото: Перший житомирський

Тегі: Скандал, будівництво, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: