Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 17-10-2021    13:31:54
Житомир » Новини » Політика » 2021 » Сентябрь » 17 » 17:00:25

За сприяння депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відкрили вже другу кисневу станцію   ПОЛІТИКА  

17-09-2021, 17:00:25 103 Коментарі 0 Читать на русском

За сприяння депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відкрили вже другу кисневу станцію
За сприяння депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відкрили вже другу кисневу станцію

На Житомирщині відкрили нову кисневу станцію, цього разу - у Романівській лікарні. Ініціював та фінансово підтримав проєкт депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

Вартість проєкта кисневої станції – 2 мільйони 700 тисяч гривень. З них пів мільйона гривень виділив меценат. Це вже другий проєкт, який реалізував депутат. Кілька місяців тому подібну станцію відкрили у Чуднівській лікарні.

Меценат розповідає: ідея виникла тоді, коли в лікарнях катастрофічно не вистачало кисню, і медики зверталися за допомогою. Однак проблема була не у грошах, а у відсутності кисневих балонів.

За словами директорки КНП «Романівської лікарні» Ірини Серт, тепер станція спроможна виготовляти 2,5 балонів кисню за годину – це приблизно 60 за добу. У найважчий період пандемії використовували до 40 балонів, отже тепер лікарня забезпечена киснем для ковідних пацієнтів, а це – колосальна економія коштів.
 

«Всі ці люди, які будуть лікуватися, – це ті люди, які працюють на наших підприємствах. Тому бізнес має дбати про здоров’я нації. Без людей жодне підприємство існувати не буде», - зазначає депутат Ігор Ходак.


Лікарі вдячні меценату за допомогу, підтримку та розуміння, адже медики, як ніхто, знають ціну життя. Відтепер, завдяки безперебійному кисню, лікування під час пандемії стане в рази легшим.

Пресслужба політичної партії "Наш край"
 

Тегі: Наш край
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: