Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    04:33:57
Житомир » Новини » Культура » 2021 » Сентябрь » 17 » 12:32:11

Житомир став частиною європейського культурного шляху Via Regia

17-09-2021, 12:32:11 562 Коментарі 0 Читать на русском

Житомир став частиною європейського культурного шляху Via Regia
15-16 вересня Житомирською областю пройшов тур «Віа Регія – культурний шлях Ради Європи». Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Віа Регія – культурний шлях Ради Європи – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв’язку між Східною і Західною Європою, довжина якого 4500 км. Україна з її багатством культурної спадщини є невід’ємною частиною цього давнього культурного шляху.

Із метою популяризації та тестування української частини шляху було організовано промотур для тревел-блогерів України тривалістю 11 днів. Учасники туру вже встигли відвідати Львівську, Рівненську та Волинську області, що розташовані на цьому шляху. На Житомирщині шлях проходить через Житомир та Радомишль.Програмою туру у Житомирі було передбачено – пікнік у серці міста на Замковій горі, пішохідна екскурсія, що включила в себе всі основі об’єкти центру Житомира, екскурсія до Водонапірної вежі, прогулянка Шодуарівським парком, відвідування музеїв – Краєзнавчий, «Ремісничий двір», Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

У місті Радомишль – замок-музей «Радомисль», Радомишльський народний краєзнавчий музей та дендропарк.


Тегі: Via Regia, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: