Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 17-10-2021    13:12:01
Житомир » Новини » Політика » 2021 » Сентябрь » 15 » 14:14:47 оновлено: 14:14:34

Завдяки депутату від «Нашого краю» в гімназії на Житомирщині замінили освітлення   ПОЛІТИКА  

15-09-2021, 14:14:34 94 Коментарі 0 Читать на русском

Завдяки депутату від «Нашого краю» в гімназії на Житомирщині замінили освітлення
В одному з класів Романівської гімназії у Житомирській області замінили світильники. Проєкт змогли реалізувати завдяки депутату Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігорю Ходаку.
 
Завдяки меценату Ігорю Ходаку у Романівській гімназії замінили освітлення однієї класної кімнати. Батьківський комітет учнів 4-Б класу звернувся до Ігоря Євгеновича за фінансовою допомогою. Старі світильники не давали якісного освітлення і дітям було незручно працювати. Відтепер клас оснащений новими лампами, які й забезпечать якісну роботу учнів без шкоди для здоров’я.

Якісне освітлення у шкільних кабінетах – це запорука здоров’я учнів. Не усі навчальні заклади можуть осилити фінансові витрати на оновлення світильників у класах. Це затратний процес, оскільки вимагає заміни великої кількості елементів.

Батьківський комітет 4-Б класу Романівської гімназії щиро вдячний Ігорю Ходаку за відкритість і бажання допомогти, тим більше, що отримати навіть мізерні суми з бюджетів або ж у інших політиків дуже непросто.

Ігор Євгенович не залишає жодне звернення без уваги, реагує, шукає можливості для позитивного вирішення. Так, заміна освітлення може й не великий проєкт, але ж його ніхто окрім Ігоря Ходака не реалізував. Добрі справи не міряються масштабністю, важливість їх має більшу ціну.

Тегі: Наш край
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: