Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 25-09-2021    13:21:15
Житомир » Новини » Технології » 2021 » Сентябрь » 2 » 13:53:01

Українці зможуть подати заяву на реєстрацію шлюбу через «Дію»

02-09-2021, 13:53:01 256 Коментарі 0 Читать на русском

Українці зможуть подати заяву на реєстрацію шлюбу через «Дію»
В українців незабаром з’явиться можливість реєстрації актів цивільного стану онлайн, за допомогою порталу державних послуг «Дія». Про це 2 вересня повідомили на Урядовому порталі.
 

«Вже незабаром подати заяву на реєстрацію шлюбу можна буде через Єдиний портал державних послуг «Дія». Послуга буде презентована у жовтні на Diia Summit», - повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.


За його словами, ця послуга дозволить подавати документи на реєстрацію шлюбу безпосередньо на порталі Дія. При цьому фізичні особи не пред’являтимуть документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, якщо відомості, що містяться в таких документах, наявні в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

Також з'явиться можливість сплачувати адміністративний збір онлайн безпосередньо на порталі Дія, без подання до відділу ДРАЦС документів про внесення плати.

Крім подачі заяви на реєстрацію шлюбу, українці зможуть подати через Дію заяву для отримання повторних свідоцтв про шлюб, народження, смерть, зміну імені та замовити видачу 7 видів витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Тегі: Документи, Дія, реєстрація шлюбу
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: