Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    13:39:05
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Август » 26 » 10:27:51

​Ляшко анонсував привілеї для вакцинованих проти COVID-19

26-08-2021, 10:27:51 562 Коментарі 0 Читать на русском

​Ляшко анонсував привілеї для вакцинованих проти COVID-19
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко припускає, що люди з сертифікатами вакцинації проти коронавірусу зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну. 

Про це Ляшко сказав на брифінгу 25 серпня, передає "Українська Правда".
 

"МОЗ говорить не про пом'якшення (для вакцинованих у разі жорсткого локдауну – ред.). Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки у разі, якщо... Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати COVID-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти. Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант", – зазначив Міністр охорони здоров'я України.


Ляшко додав, що влада стимулюватиме певні сфери життя до вакцинації, але громадянам потрібно потурбуватися про себе і рідних – і провакцинуватися, особливо перед осіннім періодом. 

З приводу темпів імунізації Ляшко сказав, що європейські країни до піку вакцинації виходили 4 місяці, після чого ще 2-3 місяці трималися на "плато", а Україна в червні почала активно нарощувати темп імунізації і зараз вийшла на мільйон щеплень на тиждень.

Станом на 26 серпня в Житомирській області 170 043 особи отримали першу дозу вакцини, 105 180 осіб отримали другу дозу та повністю вакциновані.

Тегі: коронавірус, Україна, вакцинація
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: