Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 28-09-2021    23:03:15
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Август » 17 » 10:20:38

У дитячий табір на Житомирщині незаконно поселили дорожників – прокуратура

17-08-2021, 10:20:38 615 Коментарі 0 Читать на русском

У дитячий табір на Житомирщині незаконно поселили дорожників – прокуратура
На Житомирщині в діючому дитячому таборі відпочинку поселили дорожників. Прокуратура заявляє, що працівники живуть в приміщеннях незаконно, адже заборонено використовувати дитячі заклади не за призначенням.
 

"Любарською селищною радою у квітні цього року з приватним товариством, яке займається будівництвом доріг, укладено чотири договори оренди приміщень діючого дитячого табору відпочинку, площею понад 1100 кв. м, ринковою вартістю майже 4 млн грн", – повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.


Зазначається, що у дитячому закладі поселилися та проживають робітники з будівництва автодоріг, до того ж, у підсобних приміщеннях зберігають ще й свій робочий інвентар.

Прокуратура встановила, що договори укладено протиправно, оскільки законодавством заборонено використовувати дитячі заклади з оздоровлення та відпочинку дітей не за призначенням.

"Чуднівською окружною прокуратурою заявлено позов в інтересах Любарської об’єднаної територіальної громади щодо визнання недійсними договорів оренди приміщень дитячого закладу з оздоровлення та відпочинку, а також їх повернення", – додала прокуратура.

Позовну заяву скеровано до Господарського суду Житомирської області.

Тегі: Дорожники, прокуратура, житомирщина, табір
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: