Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 25-09-2021    11:36:45
Житомир » Новини » Політика » 2021 » Август » 9 » 17:30:02 оновлено: 17:30:03

«УДАР Віталія Кличка» організував спортивні змагання у Малині. ФОТО   ПОЛІТИКА  

09-08-2021, 17:30:03 141 Коментарі 0 Читать на русском

«УДАР Віталія Кличка» організував спортивні змагання у Малині. ФОТО
8 серпня у Малині відбулись спортивні змагання. Захід відбувся в міському парку культури й відпочинку ім. Миколи Миклухо-Маклая за підтримки Житомирської обласної організації  та Малинського осередку політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 «Хлопці змагалися в підтягуванні на перекладині та віджиманні на брусах, а дівчата в присіданні з власною вагою та віджиманні від підлоги. Дякую «УДАРу» та спортивному клубу «Титан» за надані призи та організацію такого турніру. Участь у заході взяли професійні спортсмени і аматори, переможці отримали неймовірні емоції», - розповів активіст Малинського міського осередку політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Онищенко.
 

«Спорт об’єднує. Тому «УДАР Віталія Кличка» підтримує такі заходи та талановиту молодь. Якраз тому ми й вирішили провести такий турнір. Нам приємно, що усі учасники заходу були в захваті, адже такі змагання раніше практично не відбувались. Участь у цьому турнірі взяли не тільки професійні спортсмени, а й аматори, люди просто проходили повз і долучались», - розповів Олег Дзюбенко, голова Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».Участь у спортивному змаганні взяли понад 20 учасників. Переможці отримали  пам’ятні нагороди та призи.

Пресслужба політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 
Тегі: УДАР Віталія Кличко
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: