Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 28-09-2021    22:02:11
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Август » 4 » 09:55:00

На Житомирщині під час будівництва хірургічного корпусу підрядник вкрав сотні тисяч гривень

04-08-2021, 09:55:00 1909 Коментарі 0 Читать на русском

На Житомирщині під час будівництва хірургічного корпусу підрядник вкрав сотні тисяч гривень
У місті Новоград-Волинський під час спорудження хірургічного корпусу лікарні вкрали майже 600 тис. грн. Як повідомляють в обласній прокуратурі, у заволодінні бюджетними коштами підозрюють директора фірми, що проводила будівельні роботи.

За даними слідства, зареєстроване в Луцьку приватне товариство, відповідно до укладеного договору, зобов’язалося спорудити протягом 2012-2014 років хірургічний корпус лікарні за бюджетні кошти на загальну суму 54,5 млн грн.

У подальшому строк дії договору неодноразово продовжувався, проте підрядник так і не спромігся протягом майже восьми років збудувати приміщення, у зв’язку з чим у 2020 році йому відмовлено у продовженні строку дії договору. Натомість новий договір укладено з іншим підприємством.

Разом з цим встановлено, що підрядник переплатили сотні тисяч гривень.
 

"Генеральний директор луцького товариства, зловживаючи службовим становищем, впродовж тривалого часу (2012-2018 рр) підписував та завіряв печаткою офіційні документи – акти приймання виконаних будівельних робіт – з недостовірними даними, що призвело до завищення вартості будівництва. Унаслідок такого службового підроблення цьому товариству із бюджету зайво перераховано понад 586 тис. грн, якими заволодів генеральний директор", – інформує прокуратура.


За процесуального керівництва Новоград-Волинської окружної прокуратури генеральному директору приватного товариства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Наразі подано клопотання щодо накладення арешту на майно підозрюваного – легковий та вантажний автомобілі. Також окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення із підрядника зазначеної суми.

Тегі: прокуратура, Підрядник, будівництво, лікарня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: