Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 28-09-2021    23:23:30
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июль » 28 » 09:39:54

Як житомирянам отримати гроші на ремонт багатоквартирного будинку: інструкція

28-07-2021, 09:39:54 808 Коментарі 0 Читать на русском

Як житомирянам отримати гроші на ремонт багатоквартирного будинку: інструкція
У Житомирі діє спеціальна програма для проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків на умовах співфінансування. Наразі триває прийом документів для участі у конкурсі.

Про те, як житомиряни можуть долучитися до такої програми розповіли на нараді ініційованій управлінням житлового господарства та управлінням муніципального розвитку міської ради.

Начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк розповідає: «Участь у конкурсі можуть взяти об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, або управителі будинків, які експлуатуються більше ніж 10 років».

Заявки можуть бути подані за такими видами робіт:
 
  • дах, покрівля;
  • мережа внутрішніх загальнобудинкових трубопроводів централізованого теплопостачання;
  • мережа внутрішніх загальнобудинкових трубопроводів холодного, гарячого водопостачання та водовідведення;
  • мережа внутрішніх загальнобудинкових трубопроводів централізованого газопостачання;
  • загальнобудинкова електромережа та супутнє електрообладнання;
  • інший вид капітального ремонту, визначений Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 №150, за рекомендацією профільної постійної комісії міської ради.

Для цього необхідно на загальних зборах співвласників ухвалити рішення щодо визначення виду капітального ремонту та готовності взяти участь у спільному фінансуванні робіт та делегувати повноваження управителю або голові ОСББ виступати замовником відповідних робіт. 

Окрім рішень загальних зборів, до пакету документів також додаються довідка  з інформацію про сумарну загальну площу квартир та нежитлових приміщень та проєктно-кошторисна документація, розроблена на підставі дефектного акта.

Кожен учасник надає цінову пропозицію з чітко визначеною сумою співфінансування та випискою з банку, що підтверджує наявність такої суми коштів. Згодом конкурсна комісія визначає відсоток співфінансування співвласників, який має дорівнювати або бути більшим за 30% та вартість співфінансування дольової участі співвласників в розрахунку на 1 м. кв.
 

«За результатами таких розрахунків комісією формується рейтинг учасників. Перевага у рейтингу надається тій пропозиції, вартість дольової участі якої є вищою. У межах видатків, затверджених в місцевому бюджеті, визначаються переможці конкурсу. У 2021 році для співфінансування капремонтів багатоповерхівок передбачено 4 мільйони гривень», - додає Андрій Гуменюк.


Термін прийняття заявок на право брати участь у конкурсі: по 18 годину 14.08.2021 року.

Заявки приймаються управлінням житлового господарства Житомирської міської ради за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, каб. 389,  тел. 47-07-97, 42-06-19

Тегі: осбб, Ремонт, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: