Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    05:39:50
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июнь » 23 » 11:46:17

Відомий житомирський бізнесмен хоче побудувати біля набережної апартаменти – ЗМІ

23-06-2021, 11:46:17 3561 Коментарі 0 Читать на русском

Відомий житомирський бізнесмен хоче побудувати біля набережної апартаменти – ЗМІ
Відомий житомирський бізнесмен Леонід Крігер хоче будувати апартаменти неподалік річки Тетерів та прямо біля реконструйованої набережної у Житомирі. Про це повідомив сайт "Перший Житомирський".

За інформацією видання, земельна ділянка площею трохи більше 14 соток, яка знаходиться у його приватній власності, розміщена навпроти будинку колишнього начальника управління ДАІ в Житомирській області.

На сайті міської ради оприлюднений проєкт рішення сесії щодо надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу обмеженого провулками: Береговий, 3-й Чуднівський у місті Житомирі. 

Ймовірно, мова йде про земельну ділянку з кадастровим номером: 1810136600:03:036:0038, яка, відповідно до інформації Держгеокадастру, й належить Крігеру Леоніду Фрідріховичу. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.Інформація з сайту Держгеокадастру


Журналістам вдалося поспілкуватися з паном Леонідом. Під час телефонної розмови він підтвердив інформацію про намір будуватися на власній земельній ділянці.

"Апартаменти хочу будувати. Апартаменти з правом здачі в оренду. Це моя приватна земельна ділянка. Я хочу спроєктувати свій житловий будинок", – пояснив Леонід Крігер.


Тегі: Житомир, Крігер, будівництво, апартаменти, набережна
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: