Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    05:21:22
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Июнь » 14 » 17:46:56

Приховувала вагітність: подробиці загибелі немовля в селі на Житомирщині

14-06-2021, 17:46:56 153 Коментарі 0 Читать на русском

Приховувала вагітність: подробиці загибелі немовля в селі на Житомирщині
У Житомирській області до лікарні потрапила жінка з ускладненнями після самостійних пологів. Поліція, яку викликали медики, обшукала будинок породіллі й знайшла там тіло немовляти, замотане в ковдру. За попередніми висновками експертів, дитина народилася живою

Як повідомляє ТСН, про те що жінка вагітна, у селі ніхто не знав і не помічав. Новина, що вона народила вдома, а дитина померла, розлетілася селом, коли сюди приїхала поліція.

"Все село шоковане, всі люди, бо ніхто цього не очікував і ніхто не думав", – каже жителька с. Великий Браталів Людмила Панчура. 

Почалося з того, що 37-річна жінка викликала додому сімейного лікаря. Побачивши сильну кровотечу, той подзвонив у швидку. Медики шпиталізували жінку в районну лікарню, де вона працює фахівцем зі статистики.

"У важкому стані з важкою крововтратою. Вже з'ясували, що були пологи на дому", – каже головний лікар Любарської ЦРЛ Ярослав Рудницький. 

Де немовля, жінка не казала, тож лікарі повідомили поліцію. Коли слідчі обшукали будинок, знайшли тіло дитини.
 

"У підсобному приміщенні знайшли замотане у ковдру тіло немовляти, дівчинки. За попереднім висновком, дитина народилася живою. Однак потім настала раптова смерть", - повідомила речниця Нацполіції Житомирської області Алла Ващенко. 


Після допиту чоловіка і мами породіллі, з'ясувалося, що про вагітність жінки не знали навіть вони. 

"Ніхто з її оточення не підтвердив факт вагітності, тобто є припущення, що вона її приховувала", - каже речниця Нацполіції Житомирської області Алла Ващенко. 

Родичі жінки з будинку не виходять. Сусідка каже, вони досі не можуть оговтатися.

"Дуже переживає і плаче. Що там не зробилося, це трагедія в сім'ї і батько дуже переживає Він там вчора криком кричав", - каже сусідка Тетяна Шатрук. 

Про сім'ю в селі кажуть лише добре. Батьки працюють, не пиячать, виховують трьох дітей, яким 12, 8 та 4 роки. 

"Я не можу навіть уявити, вона настільки любить своїх дітей і, що могло статися", - каже сусідка Тетяна Шатрук. 
 

"Як мати, вона чудова мати була, дітки чистенькі, нагодовані. Саша тоже чудовий батько", - додає жителька села, де сталась трагедія, Людмила Панчура. 


Жодних скарг на бездоглядність малюків не було, кажуть і в службі у Справах дітей. Наразі тут чекають висновків слідства.
 

"Якщо буде з'ясовано, що мати винна, ми будемо ухвалювати рішення в межах чинного законодавства. У дітей є батько, у дітей є бабусі, дідусі, однозначно діти будуть у сім'ї", - каже начальниця служби у справах дітей Любарської ОТГ Леся Ющенко. 


У поліції відкрили провадження. Померло немовля само чи матір спричинила шкоду, стане зрозуміло після проведення експертиз. Породілля нині у лікарні, її стан покращився. А дітей подружжя поки забрали до себе бабусі. 

Тегі: смерть, немовля, житомирщина, породілля
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: