Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    22:38:49
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Июнь » 8 » 11:10:35

Людмила Зубко анонсувала освітній тренінг для сімейних лікарів Житомира «Подолаємо інсульт разом»!   PR  

08-06-2021, 11:10:35 115 Коментарі 0 Читать на русском

Людмила Зубко анонсувала освітній тренінг для сімейних лікарів Житомира «Подолаємо інсульт разом»!
"Друзі! Як і обіцяла, вже з 14 червня для сімейних лікарів Житомира стартує освітній проект "Подолаємо інсульт разом", в рамках якого проведемо онлайн-тренінг "Інсульт: роль та компетенції фахівців первинної ланки». Про це повідомила депутатка житомирської міської ради Людмила Зубко на своїй сторінці у FB.

«Інсульт або «судинна катастрофа» - не лише прерогатива людей пенсійного віку, її жертвами можуть стати активні молоді люди. За статистикою, в Україні щорічно трапляється близько 130 тис інсультів, до 40% пацієнтів – люди працездатного віку помирають протягом першого місяця від початку захворювання. А щорічні втрати економіки України від інсульту сягають 100 млрд. грн на рік. Світовий досвід останніх десятиліть показує, що завдяки вчасній і правильній профілактиці вдалося знизити випадки інсульту - на 50%. Тож роль саме сімейних лікарів у цьому процесі є надважливою», - зазначила Людмила Зубко.

Співорганізатором навчання є Українська асоціація боротьби з інсультом.
 
Протягом 2 тижнів у форматі навчальних вебінарів і відео-лекцій провідні неврологи і кардіологи поділяться передовими знаннями та практичними навичками щодо профілактики інсульту - захворювання, яке стало для багатьох родин реальною проблемою.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам необхідно зареєструватись і  заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/LN5h1gDvpbZiE2i28

За результатами тренінгу сімейні лікарі отримають сертифікати.

Більш детальна інформація про тренінг та програма за посиланням: https://bit.ly/3uU8MSN

Долучайтесь! Чекаємо вас на тренінгу!


 

Тегі: лікарі, профілактика, Зубко Людмила, інсульт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: