Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    22:18:26
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июнь » 3 » 13:39:37

Влада Житомира шукатиме інвестора для розвитку автоматизованої системи оплати проїзду

03-06-2021, 13:39:37 124 Коментарі 1 Читать на русском

Влада Житомира шукатиме інвестора для розвитку автоматизованої системи оплати проїзду
У Житомирській міській раді мають намір оголосити конкурс на пошук інвестора для розвитку автоматизованої системи оплати проїзду у транспорті. 

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті міськради.
 

"Розробити порядок та умови проведення конкурсу з визначення інвестора для розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Житомирської міської територіальної громади, з подальшим затвердженням такого порядку рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради", – йдеться у документі.


У такий спосіб у міській раді Житомира хочуть залучити позабюджетне фінансування для розвитку автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП).

Терміни, протягом яких управління транспорту і зв’язку та КП "Житомиртранспорт" мають підготувати порядок та умови конкурсу, у документі не вказані.

Наразі обслуговуванням валідаторів в громадському транспорті займається КП "Житомиртранспорт". Завдяки валідаторам містяни мають змогу платити за проїзд банківської або транспортною карткою. Оплата за допомогою NFC тимчасово недоступна.

Тегі: Житомир, валідатор, АСОП, інвестор
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
invenitinvia
1 fb Vyacheslav Mischeryakov (invenitinvia)   • 13:49:58, 04-06-2021 [Материал]

Та ну. Це ж контроль фінансових потоків і облік пасажирів (в т.ч. пільговиків). Це має керуватись містом і бути максимально відкритим. В цьому сама суть виводу громадського транспорту на якісно новий рівень.
avatar

Інші новини Житомир: