Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    21:52:46
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Май » 28 » 15:43:10 оновлено: 15:43:41

ДБР відкрило в Житомирі слідчий відділ, щоб оперативно реагувати на правопорушення

28-05-2021, 15:43:41 205 Коментарі 0 Читать на русском

ДБР відкрило в Житомирі слідчий відділ, щоб оперативно реагувати на правопорушення
У Житомирі 28 травня відкрили слідчий та оперативний відділ Державного бюро розслідувань. У відділі працюватиме понад два десятки правоохоронців, головним завданням яких є розслідування кримінальних проваджень, в яких фігурують правоохоронці, судді та високопосадовці. 

Як повідомив голова ОДА Віталій Бунечко, разом з тим, слідчі Бюро надаватимуть оцінку фактам кримінальних злочинів, зокрема умисного покривання незаконної вирубки лісів й видобутку корисних копалин. 

Відділ відкрили, щоб оперативно реагувати на корупційні правопорушення, адже центр Територіального управління ДБР знаходиться у Хмельницькому і слідчі витрачали багато часу на відрядження.
 

"Територіальне управління ДБР, яке розташоване у Хмельницькому, здійснює свої діяння на території 5-ти областей, серед яких і Житомирщина. За час роботи органу, не було різниці, де було вчинено те чи інше правопорушення. Але за словами директора теруправління Владислава Васильєва з'ясувалося, що майже 60% робочого часу слідчі перебувають "в дорозі". Тепер для швидкого й оперативного і якісного реагування на корупційні правопорушення, у кожній області запрацювали окремі відділи, куди увійшли слідчі та оперативники", – сказав Віталій Бунечко.


Він додав, що це відділ стане зручним й для громадськості області – для заявників та свідків.

Відділ працює в Житомирі на вулиці Перемоги, 54. Для житомирян та мешканців області, які хочуть повідомити про кримінальні правопорушення, діє спеціальна цілодобова телефона лінія: +38 098 777 34 02.
 

Фото: Facebook / Віталій Бунечко

Тегі: Житомир, ДБР
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: