Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 11-04-2021    07:18:44
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Апрель » 6 » 15:32:43 оновлено: 15:41:43

Українцям перестануть приносити пенсії: потрібно відкривати рахунок у банку

06-04-2021, 15:41:43 1182 Коментарі 0 Читать на русском

Українцям перестануть приносити пенсії: потрібно відкривати рахунок у банку
Українським пенсіонерам після 1-го вересня 2021-го перестануть приносити пенсії "Укрпоштою". Замість цього необхідно відкрити банківський рахунок, або ж це зробить замість одержувача Пенсійний фонд. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №277

Як пояснює Судово-юридична газета, адресна доставка пенсій та інших соціальних виплат залишається тільки для 4-х таких категорій громадян:
 
  • людей з інвалідністю I групи,
  • осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду,
  • осіб, які досягли 80-річного віку,
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги з догляду.

Відповідно, всі інші громадяни України – одержувачі пенсій та соціальних виплат, для того щоб мати можливість своєчасного отримання належної їм виплати, будуть зобов'язані відкрити рахунок в уповноваженій банківській установі. Відкрити банківський рахунок для отримання пенсії громадяни зможуть також до 1-го вересня 2021 року.

Очевидно, постанова стала відповіддю на намір "Укрпошти" підвищити плату за доставку пенсій та інших соціальних виплат з 1-го квітня 2021 року. Заяву про підвищення тарифів розміщено на офіційному інтернет-порталі національного поштового оператора "Укрпошта".

Наразі "Укрпошта" обслуговує 3,5 мільйона пенсіонерів. Значна частина з них проживає у селах, де немає навіть банкоматів.

Тегі: пенсіонери, банк, пенсія, Укрпошта
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: