Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    20:43:53
Житомир » Новини » Кримінал » 2021 » Март » 23 » 14:23:10 оновлено: 14:37:10

У Житомирській області поліція «накрила» незаконний видобуток дорогоцінного каміння

23-03-2021, 14:37:10 1011 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області поліція «накрила» незаконний видобуток дорогоцінного каміння
У Житомирській та Київській областях правоохоронці викрили схему підпільного видобутку корисних копалин. 22 березня у ході обшуків вилучили понад 10 тонн дорогоцінного каміння та кварцової сировини. Про це повідомила пресслужба МВС України.
 

"Правоохоронці з’ясували, що у злочинній схемі були задіяні співробітники акціонерного товариства та приватні підприємці. Саме вони організували видобуток корисних копалин - топазу, берилу та кварцової сировини. Фігуранти, маючи дозвіл на користування надрами, без обов’язкового погодження проектної документації приступили до роботи", – інформує МВС.


Зазначається, що видобування дорогоцінного каміння здійснювалося із застосування бурових механізмів та без дотримання правил безпеки на виробництві. 

В подальшому зловмисники через підставні товариства постачали видобуті корисні копалини на ювелірний завод у Києві.
 

"22 березня проведено ряд слідчих дій, зокрема 15 обшуків у Києві, Київській та Житомирській областях: в офісному приміщенні  акціонерного товариства, в шахтах та на ювелірному заводі. У результаті вилучено більше 10 тонн дорогоцінного каміння та кварцової сировини, документи, мобільні телефони", – додають правоохоронці. 


Сума завданих збитків буде встановлена після проведення експертизи.

Фото: поліція

Тегі: дорогоцінні камені, незаконний видобуток
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar