Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 21-04-2021    22:52:55
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Март » 17 » 13:57:07 оновлено: 14:09:07

У Житомирі створюють нову службу, що контролюватиме роботу приватних маршруток і комунального транспорту

17-03-2021, 14:09:07 5307 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі створюють нову службу, що контролюватиме роботу приватних маршруток і комунального транспорту
У Житомирі створюють Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.  

У прийнятому сьогодні рішенні виконкому йдеться, що до 1 квітня цього року ТТУ передасть  функції контролю КП «Житомиртранспорт», який забезпечить створення та функціонування на підприємстві такої Служби.
 

«Запроваджуємо серйозну міську інспекцію у громадському транспорті… На першому етапі це буде контроль, який всі ці роки здійснювало ТТУ, далі поквартально будемо розширяти Службу. Контролюватимуться як комунальний транспорт, так і приватні перевізники», – каже Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.


Зазначено, що Служба інспектуватиме не тільки систему оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й санітарний стан, виконання графіків тощо. Контролери, які працюють на сьогодні в ТТУ, будуть переведені до іншого комунального підприємства.

У договорах з приватним перевізником про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде передбачено здійснення контролю КП «Житомиртранспорт» міської ради.


Тегі: Житомир, контроль, громадський транспорт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: