Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    05:59:11
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Март » 5 » 14:11:21 оновлено: 14:34:21

Відомий житомирський лялькар Сергій Соловйов захворів та потребує допомоги

05-03-2021, 14:34:21 1480 Коментарі 0 Читать на русском

Відомий житомирський лялькар Сергій Соловйов захворів та потребує допомоги
Житомирський лялькар Сергій Соловйов потребує фінансової допомоги на лікування. Чоловік протягом декількох років виступає просто неба з власноруч зробленими ляльками. За ці роки його творчість прийшлася до душі сотням житомирян. Лялькар неодноразово брав участь у різних фестивалях вуличного мистецтва та отримував найвищі бали. Тобто, це та людина, яка робить Житомир упізнаваним.

Бути лялькарем – це не лише бачити усміхнених дітей та вигадувати цікаві вистави, у першу чергу – це велике навантаження на руки. Сергій про «професійну» хворобу, з якою зіштовхнувся, розповів Житомир інфо.
 

«Все було доволі тривіально, звичайно, коли встаєш зранку й звело шию, гадаєш, пройде через два дні, але воно не пройшло. Тобто два, три, чотири дні, на п’ятий день у мене вже почала боліти рука. Через тиждень відчув вже такий біль, що не міг спати. Прокидаюсь о третій і як вовк вию від болю. Одного разу на кухні від болю втратив свідомість, біль був нестерпний. Коли потрапив до лікаря, зрозуміло, що одразу радикальні способи не використовували, призначили спочатку таблетки. Тиждень лікувався таблетками. То трохи легше, а через годину знов починається. Пішов до невропатолога, вона призначила уколи. Потім знову до невропатолога, вона сказала, що потрібно робити системи і йти до нейрохірурга, бо це щось серйозне, тим паче рука почала слабшати, оніміли пальці. Заключення лікаря – дві протрузії (це початок грижі хребта у шийному відділі). Одна протрузія у грудному відділі й грижа міжхребетна теж у шийному відділі. Навантаження велике, ляльки по 5-7 кг, на витягнутих руках. Мені й задоволення працювати, але дуже втомлювалася спина, і воно потрохи все змішалося. Плюс ці величезні валізи, тяжкі. Це такі наслідки професії», – ділиться лялькар Сергій Соловйов.


Чоловік настільки любить свою справу, що вже зараз вигадує альтернативні варіанти, проте через хворобу поки виступати не може.

«Складно зараз щось сказати. Поки рука не працює повноцінно і не відчуваю цими пальцями хоч щось. Поки можу ліпити щось, готувати якісь новий проєкт, є час подумати. Вже є плани, що це буде невелика валіза, маріонетки будуть маленькі, але будуть портретні. Елвіс Преслі, Джон Леннон будуть виконувати хіти в маленькій валізі, невеликий динамік, щоб було легко носити й працювати з цим», – говорить Сергій Соловйов.

Чоловік потребує дороговартісного лікування, зокрема, це ліки, знеболювальні та реабілітація.
 

«Річ у тім, що на це лікування за ці тижні у мені пішло приблизно 8-10 тисяч гривень. Я працюю у Центрі творчості обласної на пів ставки, зрозуміло, що мені довелося залізти у такі кредити, що утворилася така діра. Знайомі просили ще раніше написати свої дані картки, щоб люди допомогли, але, чесно кажучи, мені було настільки незручно і я не хотів цього робити до тих пір, поки не побачив таку фінансову діру. І це лікування Бог знає скільки буде тривати. Якщо хтось зможе допомогти, буду безмірно вдячний, тому що така ситуація», – звертається до людей лялькар.


Для вас це може бути одна невипита кава, а для людини – можливість одужати та займатися улюбленою справою і ділитися позитивними емоціями з оточуючими.

Переказати кошти на лікування можна на картку ПриватБанку

5168 7450 1576 0694

Соловйов Сергій Миколайович

 


Тегі: збір грошей, Житомир, лялькар, допомога
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: