Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    07:39:31
Житомир » Новини » Економіка » 2021 » Февраль » 11 » 10:36:29 оновлено: 10:44:04

Кінотеатр «Жовтень» буде реконструйовано. Ситуація зрушила з місця, - Людмила Зубко   PR  

11-02-2021, 10:44:04 216 Коментарі 0 Читать на русском

Кінотеатр «Жовтень» буде реконструйовано. Ситуація зрушила з місця, - Людмила Зубко
Ситуація з реконструкцією кінотеатру «Жовтень» зрушила з місця. Депутати «ЄС» Житомирської облради направили 1 млн грн субвенції з обласного бюджету місту Житомиру на розроблення проектно-кошторисної документації для реконструкції кінотеатру.

Про це повідомила Людмила Зубко, голова комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради за результатами засідання комісії, на якому були підтримані зміни до міської програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської територіальної громади на 2021-2023 роки».

Зокрема до переліку напрямків Програми додаються заходи з реконструкції «Жовтня».
 

«Ми зробили перший крок до розбудови публічного культурного простору в центрі Житомира на базі кінотеатру «Жовтень». Наша команда «Європейської Солідарності», Тетяна Нікітіч і Петро Рудь, ініціювала виділення субвенції місту в обсязі 1 млн грн на розроблення проектно-кошторисної документації для реконструкції кінотеатру. Над втіленням ідеї перетворення занедбаного «Жовтня», де сьогодні працює побутовий базар, на сучасний громадський простір для житомирян, особисто я працюю вже декілька років, і підтримка команди є дуже важливою. Також на сесії міськради у грудні минулого року я виступила з ініціативою про виділення на реконструкцію кінотеатру кошти у сумі 24 млн грн», - зазначила Людмила Зубко.Нагадаємо, що на базі кінотеатру два роки поспіль у 2018-2019 роках проходив фестиваль сучасного мистецтва «Жовтень у Жовтні», ініціаторкою та співорганізаторкою якого була Людмила Зубко. Фестиваль привернув  увагу до питання розбудови культурного простору Житомира, ідентичності громади та до самої будівлі кінотеатру, а також залучив учасників та експертів з усієї України та з-за кордону


Пресслужба Людмили Зубко


Тегі: Людмила Зубко, кінотеатр Жовтень
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: