Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 04 Марта 2021    14:20:05
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Февраль » 10 » 10:25:53 оновлено: 10:35:53

РДА незаконно віддала киянину 1,4 га лісу під Житомиром: через 13 років рішення скасували

10 Февраля 2021, 10:35:53 994 Коментарі 0 Читать на русском

РДА незаконно віддала киянину 1,4 га лісу під Житомиром: через 13 років рішення скасували
Під Житомиром жителю столиці 13 років назад надали в оренду 1,4 га земель лісового фонду для створення зони відпочинку. Після багаторічних судових розглядів рішення скасували і повернули землю громаді.

Про це "Журналу Житомира" повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
 

"Йдеться про те, що у листопаді 2007 року Житомирською райдержадміністрацією надано жителю міста Києва дозвіл на розроблення технічної документації зі встановлення зовнішніх меж земельної ділянки площею 1,4 га в натурі на території Туровецької сільської ради та затверджено цю документацію. У подальшому органом місцевої влади укладено договір оренди про надання киянину зазначеної ділянки під прибережну захисну смугу для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей", – йдеться у повідомленні.


Однак прокурорами встановлено, що рішення та договір не відповідають вимогам земельного і лісового законодавства, оскільки понад 1 га лісу передано у користування приватній особі фактично зі зміною цільового призначення, без отримання висновків органів державної влади та ще й із перевищенням головою райдержадміністрації своїх повноважень.

Справа розглядалася судами різних інстанцій. Верховним судом для нового розгляду була скерована до Житомирського районного суду, яким і прийнято законне рішення.

"Житомирський районний суд, визнавши позовні вимоги прокурора обґрунтованими, ухвалив рішення про незаконність розпоряджень Житомирської райдержадміністрації та їх скасування, а також визнання недійсним договору оренди 1,4 га землі лісового фонду", – додали в прокуратурі.

Тегі: РДА, суд, Ліс, земля
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: