Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    06:07:59
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Январь » 29 » 12:19:22 оновлено: 12:32:22

У Житомирській області невідомі вкрали бронзовий пам'ятник Леніну. ФОТО

29-01-2021, 12:32:22 1321 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області невідомі вкрали бронзовий пам'ятник Леніну. ФОТО
У смт Ружин Житомирської області невідомі вкрали 4-метровий пам'ятник Леніну, виготовлений з бронзи. Про це в соцмережі повідомив заступник Ружинського селищного голови Віталій Березовенко.
 

"Ще у 1990 році на замовлення тодішньої радянської влади було виготовлено 4-метровий пам’ятник Леніну, який планували встановити у центрі селища на місці, де зараз пам’ятник Тарасу Шевченку. Але так і не встигли – Союз розвалився і ще не встановлений пам’ятник відразу відправили на зберігання в одну організацію; потім – в іншу. Деякий час він був на зберіганні, навіть, у тодішній міліції, аж поки не опинився на території рибгоспу. Дуже багато років лежав він там на закинутому дворі такий само всіма покинутий і нікому не потрібний, навіть встиг чагарниками зарости. 

Ще у листопаді минулого року він точно був на місці, що встановлено Актом інвентаризації. А тут раптом вчора телефонують і кажуть: а перевірте-но пам’ятник, є великі сумніви, що він досі там. Приїжджаємо і… Від пам’ятника і слід зник. Точніше – слід якраз і залишився – відбитки того як Леніна тягнули по двору, а потім, очевидно, завантажили на авто і вивезли у невідомому напрямку. Звісно – ніхто нічого не бачив і не чув, хоча територія охоронювана і пройти на неї непоміченим складно, не те, що проїхати вантажівкою", – написав в Facebook Віталій Березовенко.
Чоловік додав, що в пам'ятнику 3,5 тонни бронзи і він досі перебуває на балансі селищної ради. Вартість пам'ятника оцінюють в 350 тисяч гривень.

Наразі пошуками зниклого Леніна займаються правоохоронці.
Тегі: Пам'ятник, Житомирська область, Ленін
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: