Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 02-08-2021    06:19:39
Житомир » Новини » Наука/Освіта » 2021 » Январь » 27 » 15:06:56 оновлено: 15:22:56

Успішний досвід співпраці житомирських шкіл та виробничих підприємств можуть використати й інші міста, -  Людмила Зубко   PR  

27-01-2021, 15:22:56 202 Коментарі 0 Читать на русском

Успішний досвід співпраці житомирських шкіл та виробничих підприємств можуть використати й інші міста, -  Людмила Зубко
Приклад успішної співпраці виробничих підприємств та шкіл реалізовується у навчальних закладах Житомира.

Так, житомирський завод «Електровимірювач», який  спеціалізується на випуску електровимірювальної техніки, виробляє спеціальне навчальне обладнання для класів фізики у кількох житомирських школах. Прилади та обладнання ПАТ «Електровимірювач» використовується для проведення лабораторних та практичних робіт з електрики, термодинаміки, магнетизму, молекулярної фізики.

Приклади такої співпраці побачили депутати Комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради під час ознайомчих виїздів у школи Житомира.

«Це дуже крутий приклад співпраці і організації навчання, який  потрібно популяризувати, і який можуть використати інші міста України і також почати співпрацювати з «Електровимірювачем». Зараз набирає обертів і стає популярною STEM-освіта школярів, спрямована якраз на математично-природничі дисципліни. Діти не просто вивчають теоретично точні науки та інженерію, а й   вчаться реалізовувати вивчене на практиці. І дуже класно, що житомирські школярі мають можливість навчатись на реальному обладнанні. Цей досвід Житомира потрібно поширювати, потрібно показувати іншим школам та іншим містам», - зазначає Голова Комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради Людмила Зубко.  


Нагадаємо, протягом січня  депутати Комісії з соціально-гуманітарних питань Житомирської міськради здійснюють ознайомчі виїзди до навчальних закладів Житомира. Депутати вже відвідали 17 шкіл, решту відвідають до кінця січня.  

Пресслужба Людмили Зубко


 

Тегі: Людмила Зубко, електровимірювач
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: