Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 27 Января 2021    02:19:01
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Январь » 5 » 17:50:39 оновлено: 18:07:39

У селищі на Житомирщині недобудований будинок перетворили на дитсадок. ФОТО

05 Января 2021, 18:07:39 5332 Коментарі 0 Читать на русском

У селищі на Житомирщині недобудований будинок перетворили на дитсадок. ФОТО
У Чоповицькій об'єднаній територіальній громаді недобудований житловий будинок перебудували на сучасний дитячий садочок. Будівельні роботи тривали з 2019 року. Загальна кошторисна вартість проєкту склала 19,7 млн грн.
 

"Ще з 1992 року у стадії незавершеного будівництва перебував 8-ми квартирний житловий будинок, який у 2016 році новостворена Чоповицька ОТГ вирішила використати для будівництва нового дитячого садка. Будівельні роботи розпочато у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку, а безпосередня реалізація проєкту відбулась у 2020 році", – розповідають в ОГА.


У рамках будівництва виконано перепланування та облаштування приміщень згідно з функціональним призначенням, улаштування даху, заповнення віконних та дверних прорізів, прибудову двоповерхових блоків, монтаж усіх інженерних систем та комунікацій, сантехнічних приладів та технологічного обладнання, опорядження, оздоблення та меблювання внутрішніх приміщень, фасадні роботи, будівництво тіньових навісів на дитячому майданчику, благоустрій території.

Результатом реалізації даного проєкту стало відкриття нового дошкільного навчального закладу на 80 дитячих місць для чотирьох вікових груп.

"Дитячий садочок збудований за стандартами  нового освітнього простору та надасть дітям змогу отримувати якісні освітні послуги", – наголошують в облдержадміністрації.


Тегі: дитсадок, житомирщина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: