Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 20 Января 2021    14:36:33
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Декабрь » 24 » 15:47:40 оновлено: 15:58:40

Депутати міськради прийняли бюджет Житомира і ОТГ на 2021 рік

24 Декабря 2020, 15:58:40 442 Коментарі 0 Читать на русском

Депутати міськради прийняли бюджет Житомира і ОТГ на 2021 рік
24 грудня на черговій сесії міської ради затвердили бюджет Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік у сумі 2,7 млрд грн. Депутати міськради прийняли бюджет без обговорень, зазначає видання Житомир інфо.
 

«Депутати пропрацювали цей бюджет в комісіях. Комісії збиралися по три рази на тиждень, а соціально-гуманітарна комісія працювала одного разу шість годин. Правильно розглядати всі ці питання в комісіях, на погоджувальній раді підбивати підсумки. Сьогодні міська рада продемонструвала, як потрібно працювати», - каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

 
  • Доходи бюджету Житомирської міської територіальної громади: 2 млрд 752 млн 530 тис. 102 гривні
  • Видатки бюджету громади: 2 млрд 744 млн 970 тис. 823 гривні.


Яким буде у 2021 році бюджет розвитку

 

«Ми заклали 60 млн на поточний ремонт доріг, 6 млн на ремонт прибудинкових територій. Минулого року по принципу поточного ремонту робили вулиці Чуднівську, Покровську, Грушевського, більш-менш нормальний, якісний ремонт. Це дає змогу швидко зробити і відносно не за великі кошти. Ми заклали 24 млн грн - це на мікрорайони міста Житомира. Тобто, депутати будуть об’єднувати в групи та вирішувати, на які першочергові задачі будуть виділятися ці кошти. Далі ми підтримуємо теплокомуненерго, вже виділили кошти на рік. Ще треба буде розглянути питання на виділення на співфінансування на будівництво ТЕЦ, яка будується та наступна, яка буде будуватися. В цьому бюджеті вже закладені виплати по лізингу, за який куплений ангіограф та мамограф, і по тролейбусах. Залишок цього бюджету 50-60 млн грн, ці кошти ми будемо розглядати у лютому-березні місяці до розподілу по бюджету розвитку», - говорить Сергій Сухомлин.


У фонд для боротьби з COVID-19 заклали менше коштів, ніж у 2020 році

 

«Є поточний розрахунок по лікарнях, ті суми, які ми закладаємо на забезпечення медикаментами, цього поки достатньо. Зараз лікарні працюють по договорах з НСЗУ і у них є «ковідні кошти», цього поки вистачає. Ми створили резерв - 24 млн грн, минулого року ми виділяли 30 млн, але там було закладено закупівлю ШВЛ апаратів, а зараз нам це не потрібно. Тому поки 24 млн достатньо», - зазначив міський голова.


Наповнювати бюджет планують шляхом заощаджень, активізації роботи з платниками податків та залучення інвестицій

 

«Перше - це заощадження, і тут депутати, особливо ті, які прийшли, розглядають по комунальних установах, структурі міської ради, скорочення та економію - це можуть бути великі кошти. Другий напрямок - збільшення від сплати за землю, це робота з платниками податків, а також залучення інвестицій. Наприклад, у нас є компанія «Ферпласт», яка планує відкрити у Житомирі нове велике виробництво, а це приблизно 300-400 робочих місць - це доходи в бюджет», - розповів мер Житомира.


Зазначимо, що в проєкті міського бюджету на 2020 рік передбачалися доходи та видатки на рівні 2,5 млрд грн. 

Тегі: Житомир, БЮДЖЕТ, депутати, міськрада
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: