Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    22:48:46
Житомир » Новини » Кримінал » 2020 » Декабрь » 21 » 15:16:03 оновлено: 15:22:03

Житомирські прикордонники у зоні відчуження затримали чоловіків з «рогатим» вантажем. ФОТО

21-12-2020, 15:22:03 531 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирські прикордонники у зоні відчуження затримали чоловіків з «рогатим» вантажем. ФОТО
Житомирські прикордонники затримали трьох чоловіків з незвичайним вантажем. Із зони відчуження на вільну від радіації територію горе-колекціонери намагалися вивезти роги копитних тварин. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зловмисниками виявилися жителі Київської області: двоє українців і білорус. Останній має дозвіл на постійне проживання в Україні.

Один із зловмисників вже не вперше потрапляє в руки співробітників правоохоронних органів. Перед цим чоловіка з аналогічним "рогатим" вантажем і також двома подільниками затримували безпосередньо в Чорнобильській зоні.Роги оленів, цапів та лосів загальною вагою понад 50 кг вилучено. Стосовно затриманих правоохоронці склали протоколи за ст. 46-1 КУпАП "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення", рішення за якими прийматиме суд. 

Разом з тим, прикордонники надіслали до компетентних органів повідомлення про виявлення ознак кримінального порушення за ст.267-1 ККУ "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки".


Тегі: зона відчуження, роги, прикордонники
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: